top of page

Mārtiņa gredzenu stāsts: zināju, ka gredzenam jābūt individuāli veidotam!


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

"Jau brīdī, kad nolēmu bildināt savu topošo sievu, zināju, ka gredzenam ir jābūt individuāli veidotam, tāpēc, pēc nelieliem meklējumiem, balstoties uz lieliskajām atsauksmēm, es sazinājos ar Arvi – un savu izvēli nenožēloju.


Arvis palīdzēja izveidot tieši tādu gredzena dizainu, kādu biju iztēlojies, turklāt gredzena kvalitāte ir nevainojama, cena – saprātīga, un sniegto pakalpojumu līmenis – lielisks.


Jāpiemin arī, ka gredzena izmēru es noskaidroju, atrodot sievas rotaslietu lādītē citu gredzenu. Es zināju, ka šis gredzens ir mazliet par mazu, un mēs vienojāmies, ka saderināšanās gredzens jātaisa 0.25 izmērus lielāks. Un, patiešām, gredzens der nevainojami!


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

Kad gatavojāmies kāzām, man nebija divu domu par to, kur pasūtīt arī laulību gredzenus. Šoreiz jau divatā ar līgavu satikāmies ar Arvi, un bijām pārsteigti, cik precīzi Arvis noteica precīzu gredzenu izmērus, vien paskatoties uz to, kā mums der pielaikotie izmēru gredzeni.


Pirmoreiz uzlaikojot savu laulību gredzenu, manas rokas bija vēsas un gredzens šķita brīvs, bet, panēsājot to kādu laiku, sapratu, ka izmērs ir nevainojams. Arvis to zināja jau iepriekš, vien paskatoties uz to, kā pielaikoju gredzenu paraugus.


Lieki piebilst, ka es ikvienam iesaku Arvja darbus!"


Vairāk par mūsu veidotajiem laulības gredzeniem uzzini šeit!
bottom of page