top of page

Vai Jūs zināt, kāpēc mūsu gatavotās rotas ir unikālas?

Gredzena unikalitāti rada meistara pieskāriens - nevis digitāls, monotons mašīnas darbs, bet gan meistara roku pieskāriens ikvienā no neskaitāmajiem darba posmiem, apstrādājot gredzenu.


Mūsu klienti nereti saka, ka mūsu gatavotās rotas ir tīkamas ne tikai acīm, bet tās ir arī patīkami paņemt rokās un valkāt -

tas ir pateicoties mūsu meistaru redzējumam uz daudzām lietām, kurām mēs nepieejam ar matemātisku precizitāti, bet gan paļaujamies uz savām izjūtām - un tieši tas piešķir rotām unikalitāti!


Ir divi parametri, kas veido patiešām lieliskus gredzenus - pirmais no tiem ir kvalitāte.


Itin bieži ražotāji, lai spētu piedāvāt tīkamāku cenu, izvēlas samazināt vienu parametru laulību gredzenos - un tas ir zelta daudzums. Nereti veikalos nākas redzēt gredzenus, kas šķietami ir pietiekoši plati, skaisti nostrādāti, bet tiem ir kāda iezīme - biezums, kas nekur nav norādīts, un tas ir mazāks par milimetru. Tas nozīmē to, ka, tiklīdz jūs gredzenu uzvilksiet pirkstā un medusmēnesī pacelsiet savu ceļojuma čemodānu, lai aiznestu līdz lidmašīnai, gredzens jau kļūs kantains.

Šādu gredzenu kalpošanas laiks ir tikai daži gadi, tos intensīvi nēsājot abrazīvā vidē.


Savukārt patiešām kvalitatīvi juveliera gatavoti gredzeni nedeformējas un tos var atjaunot, tiklīdz jūs to vēlaties - nospodrināt, nopulēt, lai tie atkal mirdzētu gluži kā jauni. Kā tiek panākta izturība? Protams, ar pietiekoši lielu gredzenu svaru, kas attiecīgi arī veido gredzena cenu un nodrošina garantiju mūža garumā.


Otra lieta, kas padara mūsu gatavotās rotas unikālas, ir to individualitāte - iespējams, tieši tāpēc mūsu klienti izvēlas juveliera pakalpojumus.


Savu ģimenes stāstu jūs varat sākt veidot ar saviem juvelierizstrādājumiem. Ne tikai ar savas ģimenes logotipu, piemēram, attēlojot savos gredzenos ozollapas, ja jūsu jaunās ģimenes uzvārds ir Ozoliņi, bet patiešām ar savu, unikālu dizainu, izveidojot kaut ko piemiņas vērtu, ko var atstāt mantojumā saviem bērniem un mazbērniem.


Piemēram, mums bija kāds klients, kurš vēlējās saderināšanās gredzenu ar svarīgu parametru -

viņa līgavai ļoti patīk taureņi, un viņš vēlējās, lai tie ir attēloti arī gredzenā.

Mēs to organiski ievijām šajā stāstā un izveidojām personalizētu gredzenu, kādu nevar nopirkt, ar savu stāstu, kas rada papildus vērtību.

Ja jums ir ideja, bet jūs nezināt, kā to ietērpt saderināšanās vai laulību gredzenos, piesakieties uz konsultāciju, un kopā ar mūsu meistariem jūs noteikti atradīsiet labāko veidu, kā izstāstīt savu stāstu rotā.


bottom of page