top of page

Toi et Moi - Tu un ES

Updated: Sep 29, 2022

Toi et Moi - franču valodā "Tu un es" ir romantisks saderināšanās gredzena modelis.

Šis gredzens - gluži kā tā nosaukums - simboliski attēlo divus mīlētājus, tātad - divus atšķirīgus elementus, kas apvienojušies vienā harmoniskā veselumā.


Toi et Moi gredzeni īpašu popularitāti ieguva, pateicoties slavenību piemēram - pēdējā laikā ar šāda modeļa saderināšanās gredzeniem lepojas modele Emīlija Ratiakovska, dziedātāja Ariana Grande un aktrise Megana Foksa.


Pretēji klasiskiem gredzenu modeļiem, kuros visbiežāk varam novērot simetrisku dizainu, šeit var ļaut vaļu savai fantāzijai, spēlējoties ar dažādu formu, lieluma un krāsu dārgakmeņiem - nereti pāris izvēlas apvienot, piemēram, savus dzimšanas mēneša akmeņus, vai arī ietver gredzenā simbolisku nozīmi, izvēloties sev tuvus dārgakmeņus.


Šim gredzena modelim nepastāv noteikumi - gredzens var būt klasiskas formas, bet ar diviem dažādas formas vai krāsu akmeņiem; tas var būt atvērta tipa; tajā var tikt izmantoti vairāki akmeņi; gredzena stīpa var būt ar visdažādāko dizainu - galvenais, kas raksturo Toi et Moi, ir pamatdoma - divu dažādu elementu harmonisks apvienojums.


Toi et Moi noteikti ir gana drosmīgs risinājums, jo pievērsīs sev apkārtējo skatienus - nereti tos mēdz pielīdzināt kokteiļu gredzeniem (gredzeni, kuros izmanto lielākus dārgakmeņus vai pusdārgakmeņus, parasti tie ir paredzēti nēsāšanai tikai īpašos gadījumos), tomēr arī šā modeļa gredzenus iespējams izveidot tā, lai tie būtu ērti -

izvēloties nelielus dārgakmeņus, bet spēlējoties ar to izvietojumu un krāsu savienojumiem.


Šajā mūsu veidotajā piemērā harmoniski savienots rubīns un smalkāks sārtais safīrs uz smalkas zelta stīpas.

Izvēloties Toi et Moi gredzenus, fantāzijai tiešām nav robežu - gredzenu var izveidot modernu un drosmīgu vai atturīgu un elegantu.


Mums jo īpaši patīk šo gredzenu romantiskā nozīme - un tieši tas ir pats svarīgākais, izvēloties saderināšanās gredzenu!


Ja arī Tu vēlies izveidot īpašu saderināšanās gredzenu - piesakies uz bezmaksas tikšanos ar juvelieri mūsu darbnīcā.


Galerija iedvesmai - attēlo no pinterest.com236 views0 comments
bottom of page