top of page

Saruna ar meistaru - lai nonāktu pie vislabākā rezultāta!

"Uz mūsu pirmo tikšanos ar Arvi devāmies ar vīziju - zinājām, kādus gredzenus vēlamies.


Man bija dažādas idejas gan par dārgakmeni, gan gredzena dizainu - vēlējos, lai laulības gredzenu rotā dārgakmens actiņa - un tikšanās laikā Arvis profesionāli pārliecināja, kāpēc izvēlēties tieši briljantu un tieši tādu gredzena modeli - atceros, ka es smejoties teicu - man galvenais, lai ir smuki! - uz ko Arvis pavisam nopietni atbildēja - es veidošu tikai tādu gredzenu, par kuru garantēju - tas būs ne vien skaists, bet arī kvalitatīvs!Uzklausot mūsu vēlmes, Arvis tās papildināja ar ieteikumiem no profesionālā viedokļa - viņš paskaidroja, kāpēc tieši tāds vai citāds risinājums būtu vislabākais, lai varētu garantēt, ka mūsu gredzeni būs mūžīgi un nododami no paaudzes paaudzē.


Vīram bija svarīgi, lai gredzens ir ērts, jo gredzens ir diezgan pamatīgs - arī šajā ziņā Arvis mums palīdzēja, piedāvājot dažādus “knifus” gredzena dizainā, kas lietošanu ikdienā padara maksimāli ērtu, bet par kuriem mēs paši neiedomātos, ja, piemēram, pirktu gatavus gredzenus veikalā.


Mēs ļoti novērtējam Arvja iedziļināšanos kvalitātē, pretimnākšanu visā gredzenu izgatavošanas procesā , kā arī patīkami zināt - mūsu gredzenus apkops un uzpucēs ikreiz, kad būs tāda nepieciešamība!


Mūsu tikšanās ar juvelieri bija interesantas un ar kaislīgām diskusijām - tas mūs pārliecināja, ka Arvi tiešām interesē darba rezultāts un tas, lai mēs kā klienti paliktu apmierināti!"


Laimdota un Valters

Foto: Māris Šļivka

151 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page