top of page

Saderināšanās gredzens - katrai gaumei un katram budžetam!

Izvēloties saderināšanās gredzenu, jāņem vērā vairāki aspekti - topošās līgavas (un arī Jūsu!) gaume, dzīvesveids un - ne mazāk svarīgi - arī gredzena iegādei atvēlētais budžets.

Lai atvieglotu gredzena izvēli, esam sagatavojuši vairākus juveliera sniegtus padomus šeit.


Kad esat sapratuši, kāda stila gredzenu izvēlēties, atliek izvēlēties īsto modeli -

apskati mūsu saderināšanās gredzenu izlasi dažādās cenu kategorijās, izvēlies un pasūti, nākot uz tikšanos klātienē vai arī iegādājies gredzenu mūsu e-veikalā!


Ja izvēlētais gredzens šobrīd ir ārpus Jūsu budžeta - aicinām nākt uz tikšanos un kopā ar juvelieri pārrunāt savas vēlmes un iespējas - mēs esam pārliecināti, ka mums izdosies izveidot īsto gredzenu tieši Jums!


Saderināšanās gredzeni no 680 līdz 800 eiro -

eleganti gredzenu modeļi ar nelielu dārgakmeni


Klasisks modelis ar nelielu, elegantu dārgakmeņa actiņu vai neparasts risinājums ar vairākiem nelieliem akmeņiem - ja līgavai patīk krāsas, izvēlieties, piemēram, rubīnus vai safīrus - tiem ir teicama izturība un tie būs budžetam draudzīgāki!


Saderināšanās gredzeni līdz 1000 eiro -

skaisti, klasiski gredzenu modeļi


Izvēlieties saderināšanās gredzenu - klasiku - vai arī šobrīd tik populāro moisanītu - nezinātājs to neatšķirs no briljanta!Saderināšanās gredzeni līdz 2 000 -

plašas modeļu un dārgakmeņu izvēles iespējas!


Atvēlot saderināšanās gredzena izveidei līdz divi tūkstoši eiro, iespējas ir tiešām plašas - dažādu formu un lieluma briljanti vai citi dārgakmeņi, mirdzošs halo rāmītis vai neparasti rotājumi - izvēlieties savu īpašo modeli!Iespējām nav robežu - saderināšanās gredzeni, kas liks iepukstēties sirdij straujāk! -

budžets virs 2 000


Šajā gredzenu kategorijā Jūsu iespējas patiešām ir neierobežotas - iespaidīgi briljanti, neparasti dizaina risinājumi - ikviena Jūsu vai Jūsu mīļotās vēlme var tikt īstenota gredzenā, kas kļūs par Jūsu mīlestības simbolu.
Aplūko vairāk saderināšanās gredzenu modeļus mūsu e-veikalā

vai arī izsapņo pats savu, unikālo gredzena modeli un pasūti to mūsu prasmīgajiem juvelieriem!

bottom of page