top of page

Saderināšanās gredzeni - Katedrāles stils

Saderināšanās gredzens - tas ir daudz kas vairāk par stīpiņu ar dārgakmeni. Jums jāizvēlas tā stils un nozīmīgas detaļas, kas veidos kopējo tēlu. Lai palīdzētu neapjukt teju vai bezgalīgajās iespējās, iepazīstināsim ar dažādām gredzenu uzbūves detaļām, šoreiz parunāsim par veidu, kā centrālais dārgakmens iestiprināts stīpā - Katedrāles stilu.


Katedrāles stila saderināšanās gredzens
Katedrāles stila saderināšanās gredzens

Katedrāles stils - tas ir veids, kādā centrālais dārgakmens piestiprināts pie gredzena stīpas, to no abām pusēm iekļaujot divās papildus stīpās, kas it kā izaug no gredzena - no šejienes arī radies Katedrāles nosaukums, saskatot līdzību ar katedrāļu kupoliem un to velvēm.


Šādi dārgakmens tiek ne vien droši nostiprināts, bet, skatoties sānskatā, arī piepacelts - ir atklātas visas dārgakmeņa šķautnes, piešķirot papildus gaismu. Šis stils ir lieliska izvēle, ja gribat panākt lielāka dārgakmeņa iespaidu.


Dārgakmens "sēž" augstāk, piepacelti no pirksta - tas ir ne vien iespaidīgi, bet arī ļoti ērti, nēsājot uz viena pirksta ar laulību gredzenu. Katedrāles stila gredzens ir lieliska izvēle gredzenu kombinēšanai, jo stiprinājuma veids būs augstāk par laulības gredzena stīpu un tie netraucēs viens otram.


Katedrāles stila saderināšanās gredzens
Katedrāles stila saderināšanās gredzens

Attēlos - klasisks saderināšanās gredzens ar vienu centrālo dārgakmeni, tomēr Jūs varat izvēlēties pievienot papildu akmeņus un rotājumus gan uz gredzena stīpas, gan pacēluma daļas.


Katedrāles stils ir viens no klasiskiem gredzenu veidiem, kas nekad neizies no modes.

Vairāk par saderināšanās gredzeniem lasiet mūsu blogā un iedvesmojoties gredzenu galerijā.
264 views0 comments
bottom of page