Saderināšanās gredzeni – halo jeb mirdzošais aplis

Updated: May 27, 2020

“Halo” saderināšanās gredzens savu nosaukumu aizguvis no dabas parādības – optiskā efekta, kad ap sauli izveidojas mirdzošs aplis.


Attēlā – klasisks halo saderināšanās gredzens no zelta ar centrālo briljantu un daudziem mazākiem dārgakmeņiemHalo gredzens ir viens no populārākajiem saderināšanās gredzenu veidiem, kad lielāku centrālo akmeni ieskauj daudzi smalkāki akmentiņi, veidojot halo – mirdzošu apli. Šī nelielo akmentiņu josla ne tikai piešķir iespaidīgu mirdzumu, bet arī īpaši izceļ gredzena centrālo dārgakmeni. Turklāt šāds akmeņu izvietojums vizuāli liek centrālajam akmenim izskatīties lielākam!


Attēlā – skaists vintage stila gredzens ar centrālo akmeni – dūmu kvarcu – un daudziem maziem briljantiem


Halo gredzeni tradicionāli ir ar apaļu dārgakmeni, bet mēdz būt arī lāses vai kantainā formā. Mazākie akmeņi var būt izvietoti gan tikai apkārt centra akmenim, gan arī nosegt gredzena stīpiņu.


Attēlā – elegants baltā zelta gredzens ar halo stilā izkārtotiem briljantiem.


Halo saderināšanās gredzens piestāvēs romantiskām sievietēm, jo tas rada asociācijas ar vintage stila rotām – šāds gredzenu veids parādījās ap 1920 gadu, kad pasaulē valdīja Art Deco ēra.

Attēlā - halo tipa gredzens ar neparastu stīpas formu, centrālo granātu un briljantu rāmīti ap to.


Mūsdienās halo ir ne vien tradicionāls apaļš dimants ar rāmīti, bet mēdz būt arī pavisam neparasti risinājumi, piemēram – dubultais halo; halo, kas veidots no smalkiem briljantu “ziediņiem” un citi. Ļaujiet vaļu savai fantāzijai un iedvesmojoties no mūsu skaistākajiem darinājumiem!


Attēlā - klasisks zelta halo saderināšanās gredzens ar briljantiem.

Vairāk saderināšanās gredzenu meklē te!

76 views0 comments
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
  • YouTube