top of page

Piepildīt mīļotā cilvēka vēlmes - tā, lai aizrautos elpa!

Updated: Sep 29, 2022

Izvēlēties gredzenu - unikālu, kurā katra detaļa rūpīgi izraudzīta un pārdomāta, - šis uzdevums jāpaveic topošajam vīram, un mēs esam lepni un novērtējam, ja šajā svarīgajā uzdevumā lūdz palīdzību mums.

Toms un Kristīne kopā piedzīvoja vienu no romantiskākajiem mirkļiem - bildinājumu gluži kā filmās - apliecinot, ka mīlestība ir lielisks virzītājspēks, radot patiešām neaizmirstamas atmiņas.

Paldies Tomam un Kristīnei par skaisto atsauksmi - lasiet un iedvesmojieties!


Līgavaiņa Toma stāsts:

“Saderināšanās gredzena izvēlēšanās un iegāde ir, manuprāt, svarīgs mirklis, un, protams, sākumā apskatīju arī veikala sortimentu - gan vietējo, gan ārvalstu. Bet, zinot mīļotā cilvēka vēlmes, un apzinoties, ka tikai juvelieris spēs izveidot iedomāto gredzena modeli, uzmeklēju juvelieri Arvi.

Izpētīju bildes, atsauksmes, sazinājos un sapratu, ka Arvis mani ir uzrunājis un palikšu pie šī lēmuma. Kā nekā - gredzens būs individuāli taisīts īpašam cilvēkam, tas paliks paaudžu paaudzēs mūsu ģimenē un nevienā veikalā tādu neatrast.

Par kvalitāti šeit jau varam nerunāt, jo tas ir pašsaprotami - augstākajā līmenī!

Svarīgi arī piebilst, ka juvelieris uzklausīs visas idejas un pēc savas pieredzes sniegs vērtīgākās zināšanas, lai izveidotu gredzenu, kas būs ne tikai elegants, bet arī ērts ik dienu.

Kā izvēlēties īsto gredzenu?

Jāatzīst, ka gredzena izvēle nepavisam nav tas vieglākais uzdevums. Ir nepieciešams apsvērt materiālu, formu, krāsu, lielumu, dimantu/briljantu kvalitāti.

Lai gan man bija diezgan skaidrs redzējums par to, ko vēlos, tieši Arvis bija tas, kurš ar savu padomu un pieredzi palīdzēja nonākt līdz patīkamam un reizē arī unikālam gredzena modelim.

Halo tipa saderināšanās gredzens ar briljantiem

Mūsu bildinājuma stāsts

Īpaša gredzena izveide, ko individuāli veido juvelieris, protams, prasa savu laiku, un to nevar iegūt tik vienkārši, kā aizejot uz veikalu un to nopērkot. Tāpēc nākas rēķināties ar laiku - vairākām nedēļām, kas var attiecīgi ieilgt dažādās situācijās, līdz ar to par bildinājuma datumiem un visu pārējo domāju, kad gredzena gatavošana jau tuvojās noslēgumam.

Saņemot gredzenu, ātri visu noorganizēju Tartu pilsētā Igaunijā, jo šī pilsēta mums abiem ar līgavu ir sirdij tuva, un to vēl skaistāku padarīja pēdējās atvasaras dienas. Tagad tā ir vēl jo īpašāka vieta, kur atgriezties!

Mirklis, kas paliks atmiņā vienmēr

Šo mirkli vēlējos iemūžināt ne tikai ar kvalitatīvi taustāmām atmiņām, bet arī ar īpašu atmosfēru, ko pats, būdams Latvijā, nespēju realizēt, tāpēc manas vēlmes un vīziju palīdzēja īstenot vietējā fotogrāfe, kura sarūpēja visu nepieciešamo šim brīdim. Bija norunāts konkrēts pulksteņa laiks, kad mēs varētu ierasties, un, esot tuvāk galamērķim, pats apjautu, ka nemaz nezinu, kur slēpjas fotogrāfe un kā izskatās gala noformējums. Tomēr jāatzīst, ka tas visu padarīja vēl īpašāku, jo beigās tas sanāca kā pārsteigums mums abiem :) !

Pats galvenais, šo visu īstenojot, bija, lai mīļotais cilvēks neko nenojauš, kas man arī izdevās.

Ļoti svarīgi piebilst, ka vislielākās raizes bija par gredzena izmēru - vai tas derēs. Un tas derēja! Līdz ar to viss iecerētais pilnībā izdevās.”


Līgavas Kristīnes stāsts:


“Atminoties to īpašo brīdi, kad kopā ar Tomu ieradāmies Tartu un uzposāmies, lai dotos uz IT KĀ "paredzēto pasākumu", nevarēju iedomāties, ka tā būs TĀ diena, kad mīļotais cilvēks lūgs manu roku.


Lai arī no bērnības daudz izsapņots par to, kur un kā tas varētu notikt, pavisam noteikti varu atzīt, ka negaidīju, ka tas notiks tieši tad un tur!

Brīdī, kad ieraudzīju gredzenu, nekad neaizmirsīšu tā zaigojumu un saules staru izstaroto rotājumu. Toma dāvātais gredzens bija viss, par ko tiku sapņojusi - tas bija mans sapņu piepildījums - tieši kā radīts man, un tajā pašā laikā atspoguļoja Toma unikalitāti.

Jāatzīst, ka brīdī, kad gredzens tika vilkts pirkstā, elpa pavisam noteikti aizrāvās, bet tas derēja kā trīs reizes piemērīts!”


Sirsnīgs paldies Tomam un Kristīnei par atsauksmi,

ja arī Tu vēlies gredzenu, kas liks elpai aizrauties,

raksti mums!


Bildinājuma foto no pāra personīgā arhīva196 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page