top of page

Pasūtiet juveliera darinātus gredzenus e-veikalā!

Tagad pasūtīt meistara gatavotus laulību gredzenus iespējams, atrodoties savās mājās vai citur - ja vien Jums ir pieejams internets!


Iepirkšanās internetā ir kļuvusi ne vien par ērtību, bet bieži vien arī par nepieciešamību - brīžos, kad neizdodas atrast laiku vai iespējas klātienē ierasties pakalpojuma sniegšanas vietā.


Kādus gredzenu modeļus iespējams iegādāties e-veikalā?

Mūsu jaunajā e-veikalā esam atspoguļojuši trīs laulību gredzenu veidus - klasiskus gredzenus, gredzenus ar briljantu rotājumu un gredzenus ar individuālu dizainu, kā arī mūsu īpašo jaunumu - juveliera Arvja Kotina pirmo gatavo laulības gredzenu kolekciju "Kokles".


Šos modeļus esam atlasījuši, domājot tieši par tiem dizainiem, kas ir vispieprasītākie mūsu klientu vidū, un piedāvājam izvēlēties Jūsu gredzena izmēru, zelta toni un pievienot personalizētu gravējumu.

Izvēlieties saskaņotu pāri vai arī dažādus gredzenus viņam un viņai - ikviens gredzens tiek pārdots individuāli, ļaujot Jums izveidot savu iecerēto gredzenu komplektu.Kāpēc e-veikalā ir tikai daži gredzenu modeļi - kā rīkoties, ja neatrodu meklēto?

Lai atspoguļotu visus iespējamos gredzenu modeļus, mums nepietiktu ar vienu interneta veikalu! Iespējas tiešām ir bezgalīgas, tieši tāpēc mēs aicinām ikvienu, kas neatrod meklēto, vēlas papildināt vai pilnībā mainīt gredzena dizainu, nezin precīzu savu gredzena izmēru vai arī neatrod savu izmēru e-veikalā -

sazinieties ar mums! Nāciet uz tikšanos klātienē vai attālināti,

un mēs īstenosim Jūsu vēlmes!


Vai iespējams papildināt vai mainīt veikalā redzamos modeļus?

Jā, protams, sazinieties ar mums, lai izveidotu tieši Jums vēlamo gredzena modeli - tas būs individuāls pasūtījums un, iespējams, mainīsies arī norādītā gredzena cena.


Kā rīkoties, ja neatrodu savu gredzena izmēru?

Esam aprēķinājuši cenas populārākajiem gredzenu izmēriem - ja neatrodat savējo, rakstiet mums - gredzenus iespējams izgatavot jebkurā izmēra, tai skaitā arī pusizmērus.


Cik ātrā laikā iespējams saņemt pasūtījumu?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi gredzeni tiek izgatavoti pēc iepriekšēja pasūtījuma un to izgatavošanas laiks var būt no 24h klasiskiem gredzeniem, līdz pat diviem mēnešiem sarežģītiem modeļiem.


Apmeklē e-veikalu vai arī sazinies ar mums, lai pieteiktos uz individuālu tikšanos!

bottom of page