top of page

Mārtiņa gredzenu stāsts

Updated: May 27, 2020


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

Mums bija pārliecība, ka esam vērsušies pie īsta profesionāļa, un šī pārliecība pilnībā attaisnojās!

"Gatavojoties kāzām, brīdī, kad pienāca laiks sākt domāt par laulību gredzeniem, mums jau bija vīzija par to, kādiem tiem jābūt – gribējām klasiskus gredzenus, bet ar kādu akcentu. Tikai kādu, to gan vēl nebijām izlēmuši. Varbūt platākus kā citiem vai no dzeltenā zelta?


Iesākumā mēs pat neapsvērām domu vērsties pie juveliera, jo domājām, ka tas būs pārāk dārgi un laikietilpīgi, tāpēc apstaigājām vairākus juvelierizstrādājumu veikalus, līdz secinājām, ka tajos neatradīsim mūsu ĪSTOS gredzenus, kurus gribētu valkāt visu dzīvi, katru dienu.


Tad arī sapratām, ka ir jāvēršas pie juveliera, un nu jau mana sieva Agnese meklēja internetā atsauksmes par labiem meistariem. Facebook Agnese uzgāja Arvja lapu, un mūs piesaistīja daudzās labās atsauksmes – tas radīja pārliecību par Arvi kā pieredzējušu profesionāli.


Foto galerijā, aplūkojot jau paveiktos juveliera darbus, ieraudzījām to akcentu, ko bijām meklējuši saviem gredzeniem – mūsu pirkstu nospiedumi gredzenu ārpusē un iekšpusē personalizēts gravējums.

Satiekoties ar Arvi, viņš mums paskaidroja daudzus jautājumus, kas līdz tam nebija skaidri, ieteica vispiemērotāko variantu un noteica atbilstošāko gredzena izmēru “aiz komata”, nevis apaļu vai pusizmēru, kā pierasts veikalos, piemēram, mans gredzena izmērs ir 20,3.


Mums bija pārliecība, ka esam vērsušies pie īsta profesionāļa, un šī pārliecība pilnībā attaisnojās!

Arvis ieteica izvēlēties comfort fit gredzenus – gredzeni ir tik ērti, ka tos ikdienā vispār nevar just. Man tiešām bija pārsteigums, ka tas ir iespējams.


Mēs pārliecinājāmies, ka juvelieris, tas ir – individuāla pieeja, profesionāļa ieteikumi un augsta kvalitāte. To nekad neiegūsiet juvelierizstrādājumu veikalā. Turklāt cena nav tik augsta, kā cilvēki parasti domā!


Ikdienā saņemam daudz komplimentu par saviem neparastajiem gredzeniem, un ne mirkli nenožēlojam savu izvēli."


Foto: Toms Locmelis photography


Vairāk par mūsu veidotajiem laulības gredzeniem uzzini šeit!

28 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page