top of page

Annas un Sanda gredzenu stāsts: laulību gredzenu piemeklēšana var būt tik vienkārša!

Updated: May 27, 2020


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

"Kāzu organizēšana vienmēr ir bijis grūts un satraukumiem pilns process, it sevišķi, ja runa ir par pašu kāzām. Turklāt kāzu noliktais datums ir tikai piecu mēnešu attālumā. Trakums. Tik daudz darāmā. Radās jautājumi – kur? cikos? ar ko? kā? Un, protams, kas notiek ar gredzeniem? Lūk, par šo lietu mēs vismazāk uztraucāmies. Pastāstīsim, kāpēc.


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

Iepazināmies internetā. Kā jau pienākas, sarunu sarakstītie palagi bija ļoti gari un par dažādām tēmām, un pienāca tas dīvainais jautājums par sapņu kāzām un gredzeniem. Sekoja dažādi attēli, no kuriem vajadzēja izvēlēties sev piemērotākos laulību gredzenus – izrādās, mums sakrīt gaume!


Gredzenus bijām noskatījuši Arvja facebook profilā, tāpēc īsi pēc bildinājuma pirmais zvans kāzu jautājumā bija tieši viņam. Teiksim godīgi, nebijām domājuši, ka laulības gredzenu piemeklēšana var būt tik elementāra, ja pretī tev sēž tik atsaucīgs, prasmīgs un komunikabls juvelieris. Jau pēc pirmās tikšanās reizes mēs sapratām – par gredzeniem nav jāuztraucas, tur viss būs kārtībā. Un tā arī bija… Esam ļoti pateicīgi Arvim – viņa roku darbs ir ar mums katru dienu un būs mūžam…Paldies!"

Foto: Zane Krūmiņa


Vairāk par mūsu veidotajiem laulības gredzeniem uzzini šeit!26 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page