top of page

Laulību gredzens - salūzīs vai izturēs pārbaudījumus kopā ar jums?

Updated: Mar 13

Jūsu laulību gredzens - salūzīs vai izturēs pārbaudījumus kopā ar jums?

Kas jāzina, lai izvēlētos tādus laulību gredzenus, kas izturēs visus Jūsu mūža pārbaudījumus - lasiet un uzziniet!


Mēs nerimstoši atkārtojam, ka labam laulību gredzenam ir jāsver vismaz 3 grami -

bet kāpēc tieši svars ir tik būtisks?

Izvēloties savu laulību gredzenu, jāatceras - tā ir ne tikai rota, bet vienīgā rotaslieta, kuru, cerams, nēsāsiet nenoņemot mūža garumā, tieši tāpēc īpaša uzmanība uzmanība jāpievērš tā kvalitātei – un svaram!


Kā svars ietekmē gredzena kvalitāti?


Veikalos nākas redzēt gredzenus, kas šķietami ir pietiekoši plati, skaisti nostrādāti, bet tiem ir kāda iezīme - biezums, kas nekur nav norādīts, un tas ir mazāks par milimetru. Tas nozīmē tikai to, ka, tiklīdz jūs gredzenu uzvilksiet pirkstā un medusmēnesī pacelsiet savu ceļojuma somu, lai aiznestu līdz lidmašīnai, gredzens jau kļūs kantains jeb deformēsies.


Kāpēc ražotājs izvēlas veidot tik plānus un vieglus gredzenus? Atbilde ir gaužām vienkārša - tas ļauj piedāvāt zemāku cenu, samazinot zelta daudzumu.


Rūpnieciski ražojot gredzenus, viena no biežāk izmantotajām metodēm ir pavisam vienkārša - no dārgmetāla stieņa veidnes izsit vienāda izmēra apaļus formas gabalus - gredzena sagatavi, kas tiek valcēta (jeb stiepta) līdz nepieciešamajam izmēram - attiecīgi lielāka izmēra gredzens nereti ir arī plānāks par mazāka izmēra gredzenu.


Gredzens, kas nesver pat gramu, lai arī kārbiņā būs pievilcīgs, tomēr nespēs izturēt pat vienkāršus ikdienas mājas darbus - tas atdauzīsies, pieturoties pie kāpnēm vai mazgājot traukus, līdz kļūs nepievilcīgs, kantains vai pat salūzīs.


Izgatavojot gredzenu ar rokām, arī katra sagatave tiek veidota individuāli, lai nodrošinātu precīzu izmēru un pamatīgu gredzena biezumu, turklāt tiek veikts papildu darbs, kas nodrošina lielisku pēcapstrādes rezultātu.


Turklāt patiešām kvalitatīvi juveliera gatavoti gredzeni nedeformējas un tos var atjaunot, tiklīdz jūs to vēlaties - meistars tos var nopulēt un nospodrināt, piešķirot mirdzumu gluži kā jauniem. Kvalitatīvam gredzenam ar pietiekošu svaru iespējams veikt gredzena izmēra maiņu, ja tāda nepieciešama, vai citas vizuālas izmaiņas - savukārt plāniem, zemas kvalitātes gredzeniem nereti vienīgais risinājums ir to pilnīga pārkausēšana.


Attēlos: laulību gredzeni ar nepietiekamu svaru - tie nespēj izturēt ikdienas slodzi un triecienus, rezultātā - tie lūzt un deformējas.


Cik maksā labs laulību gredzens?


Līdzīgi, kā veikalā skatāmies produkta cenu par kilogramu, arī gredzeniem var salīdzināt to cenu par gramu - te arī atrodama cenas atšķirība starp gredzenu, kas nesver pat gramu, un gredzenu, kura svars ir 3 grami un vairāk.


Atcerieties - samaksājot vairāk par gredzenu, kam ir pietiekams svars, jūs maksājat ne vien par rotaslietu, bet arī par tās kvalitāti un, protams, pašu dārgmetālu - turklāt mēs iesakām papētī cenu atšķirības veikalos - nereti norādītā cena, izdalot to uz zelta daudzumu, ir neatbilstoši liela, un, otrādi - pievilcīga cena nereti norāda vien to, ka izmantots ļoti mazs zelta daudzums.


Gredzenu svars, kopā ar kvalitatīvu meistara darbu, veido gredzena cenu un nodrošina garantiju mūža garumā!


Attēlos: kreisajā pusē gredzens ar nepietiekamu svaru, līdzās - mūsu veidots gredzens ar atbilstošu svaru.Pie mums iespējams izgatavot kvalitatīvus laulību gredzenus, sākot no apmēram 700 eiro, tomēr cenu iespējams samazināt, izmantojot jūsu atnestās zeltlietas - sākot no vientuļiem auskariem, saplīsušām ķēdītēm un citām zeltlietām.


Attēlā: mūsu veidoti laulību gredzeni ar atbilstošu svaru un mūža garantiju.


Piesakies uz savu bezmaksas tikšanos ar juvelieri jau tagad un uzzini atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem!165 views0 comments
bottom of page