top of page

Laulību gredzeni - dizaina risinājumi bez dārgakmeņiem

Updated: Sep 29, 2022

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iemanto oriģināli laulību gredzeni, rotāti ar dārgakmeņiem,

tomēr daudzi mūsu pāri izvēlas gredzenus ar interesantu dizainisku risinājumu, tomēr - bez dārgakmeņu rotājuma.

Kā izveidot interesantus un atšķirīgus laulību gredzenus, izmantojot gravējumu, tekstūras un materiālu saspēli - lasi, skaties un iedvesmojies!

Laulību gredzeni ar ārējo gravējumu - šis ir viens no populārākajiem gredzenu rotāšanas veidiem. Turklāt mēs priecājamies, ka pāri ir gana drosmīgi, lai izvēlētos gredzenus rotāt ar personalizētiem gravējumiem - piemēram, savas jaunās ģimenes uzvārdu! Šādi gredzeni būs ne vien skaisti un atšķirīgi, bet arī patiešām individuāli - veidoti un piemēroti tikai jums!

Populārs personalizētu gredzenu piemērs - ārējā gravējumā izmantoti pāra pirkstu nospiedumi (tradicionāli uz līgavas gredzena attēlots līgavaiņa nospiedums, un līgavanim - līgavas). Pāri nereti jautā - vai tiešām šie ir īsti pirkstu nospiedumi, nevis tikai stilizēts raksts? Jā, protams!


Pateikt "Es Tevi mīlu!" un attēlot skaņas viļņus gredzenos... Romantiski un oriģināli!

Arī šāds var būt personalizēts gravējums - gan vizuāli pievilcīgs, gan ar skaistu, dziļu domu!

Laika gaitā savu popularitāti nezaudē arī bezgalības zīmes attēlojums kā bezgalīgas mīlestības un uzticības simbols.

Citkārt pāri izvēlas bezgalības zīmi rotāt ar dārgakmeņiem, tomēr ļoti eleganti izskatīsies arī tikai gravējums bez papildus rotājumiem.

Ja nevēlaties gravējumu, tomēr vēlaties piešķirt klasiskiem gredzeniem individualitāti, ir vērts aplūkot dažādās iespējas, ko piedāvā teksturēti laulību gredzeni - piemēram, attēlā skaists pāris ar kaluma efektu.

Reljefi laulību gredzeni piedāvā dažādas iespējas - tīrradņa efekts, matēta virsma ar otas švīku tekstūru, neapstrādāta zelta ilūzija un citi - vairāk par tiem lasiet šeit.

Melns ir modē vienmēr - arī tad, ja runājam par laulību gredzeniem.

Klasiski zelta gredzeni ar karbona joslu elementiem - eleganti, atturīgi, tajā pašā laikā pamanāms dizaina risinājums.

Laulību gredzeniem individualitāti un jūsu personīgo stilu iespējams piešķirt daudz dažādos veidos arī tad, ja nevēlaties izmantot dārgakmeņus.

Izmantojiet ārējo gravējumu, dažādu toņu zeltu, karbonu, dažādas gredzenu tekstūras...

Ļaujiet vaļu savai fantāzijai! Sadarbojoties ar pieredzējušu juvelieri, iespējām nav robežu! Arī tad, ja vēlaties gredzenus, kuri nav... apaļi!


Piesakies uz savu bezmaksas tikšanos šeit!

557 views0 comments
bottom of page