top of page

Laulību gredzeni - 4 cenu kategorijas katram maciņam

Updated: Mar 10

Vai esat aizdomājušies, kas ir tās lietas, kas Jums paliks, kad kāzu diena būs aiz muguras?

Protams, īpašās sajūtas, atmiņas, skaisti foto un gredzeni!


Mēs ticam, ka ir vērts gredzeniem kāzu budžetā atvēlēt pienācīgu vietu - gredzeni paliks kā fizisks apliecinājums skaistajam notikumam, pretēji nobaudītajai maltītei, izdzertajam šampanietim un nodejotajām dejām.


Kā veidojas gredzena cena?

Gredzena izmaksas veido divas sastāvdaļas:

- darba izmaksas,

- materiāla izmaksas.


No kā atkarīgas darba izmaksas?

Cik ilgi izstrādājums atrodas ražošanā - neatkarīgi no tā, vai to veido meistars, vai tas tiek gatavots rūpnieciski. Vai gredzenā jāiestiprina dārgakmeņi, vai gredzena modelis ir vienkāršs vai sarežģīts (piemēram, tajā ir ārējie gravējumi, reljefs vai citas detaļas.)

Katrs modelis ir atšķirīgs, attiecīgi arī darba ilgums atšķirsies - reizēm arī šķietami vienkāršas lietas prasa ilgu meistara darbu un prasmi.


Materiālu izmaksas nosaka tas, cik daudz materiāla būs nepieciešams gredzenu izveidē, ņemot vērā Jūsu pirkstu izmērus (lielāks izmērs - vairāk izmantotā materiāla) un gredzenu biezumu, kā arī jāatceras - jā, ir iespējams samazināt izmantotā materiāla daudzuma, tomēr tas gandrīz vienmēr nozīmēs zaudēt to kvalitāti!


Kā ietaupīt?

Dodiet otro dzīvi pārkausējot nevajadzīgas vai saplīsušas zeltlietas un veidojot jaunas rotaslietas - tas ir ne vien ilgtspējīgi, bet ari ļaus samazināt izmaksas par gredzeniem! Mūsu praksē ir bijuši gadījumi, kad klienti atnes tik daudz zeltlietu, ka ne vien pietiek sapņu gredzeniem, bet mēs arī atpērkam pāri palikušo zeltu (lasiet - piemaksājam klientam!)


Esam iedalījuši gredzenus trīs cenu kategorijās:

visi attēlotie gredzeni ir piemēri, katra modeļa cena var mainīties, mainoties izmēram, platumam, biezumam vai citām detaļām.


1) no 700 līdz 1000 EUR par gredzenu pāri:

Tie ir klasiski gredzeni (šeit runājam par standarta izmēriem 17-19) ar nelielu platumu 3-5 mm. Visiem mūsu gredzeniem, neraugoties uz to izmēru vai biezumu, tiek dota mūža garantija.


2) no 1000 līdz 1500 EUR par gredzenu pāri:

Gredzeniem ar lielāku platumu var tikt izmantoti briljanti, ārējais gravējums vai reljefs.


3) no 1500 līdz 2000 EUR par gredzenu pāri:

Šajā cenu kategorijā iespējams gandrīz viss - dažādi dārgakmeņi (rotājums vai josla visapkārt gredzenam), dažādas zelta krāsas vienā gredzenā, lieli platumi, dizaina idejas - var tikt īstenota ikviena Jūsu fantāzija!


4) ja vēlaties patiešām ekstravagantus gredzenus ar liela izmēra briljantiem, jārēķinās ar budžetu virs 2000 EUR par gredzenu pāri - šeit lielāko cenu veido tieši dārgakmeņi un to iestiprināšana.


Kā "nepazust tulkojumā”, izvēloties gredzenus?


Kādas ir izmaksas par izstrādājuma gramu?

Šo jautājumu saņemam bieži, atbildēsim ar uzskatāmu piemēru.

Mūsu lētākie laulību gredzeni e-veikalā (cena par vienu) maksā 450 EUR, 16 izmērs, svars 4.82 g, tas ir = 93 EUR/g), savukārt populāra ražotāja internetveikalā līdzīgu parametru gredzena cena ir 120 EUR/g.


Kā rīkoties, ja esat atvēlējuši gredzeniem vien dažus simtus eiro?


- izmantojiet saplīsušās zeltlietas, pārkausējot jaunos gredzenos,

- izvēlieties vienkāršus, klasiskus modeļus,

- nāciet uz tikšanos ar juvelieri - kopīgi mēs atrodam variantus arī ar ierobežotu budžetu vai arī ieteiksim labāko variantu jums!


Arī vienkāršiem, smalkiem gredzeniem Jūs saņemsiet mūža garantiju - tas nozīmē, ka par savu naudu jūs saņemsiet ne tikai kvalitatīvu darbu, bet arī meistara godavārdu, ka gredzeni kalpos godam un nepieciešamības gadījumā tos būs iespējams atjaunot, mainīt izmēru vai veikt citus nepieciešamos labojumus.


Kāzu sezona tuvojas, tāpēc jau laikus rezervējiet savu tikšanās laiku ar juvelieri, lai pārrunātu vēlmes, iespējas un labākos risinājumus ceļā uz Jūsu sapņu gredzeniem!

1,835 views0 comments
bottom of page