top of page

Latviskais kods - Jūsu unikālie laulību gredzeni

Padariet savus laulības gredzenus īpašus, personalizējot tos!

Arvien vairāk pāru izvēlas piešķirt saviem laulību gredzeniem īpašas detaļas - ārējos gravējumus, rotājumus ar simbolisku nozīmi, atspoguļojot savu personību, intereses, vērtības un tautisko piederību.

Foto: Laura Strautiņa

Kāpēc izvēlēties personalizētus laulību gredzenus?


IZPAUDIET SAVU INDIVIDUALITĀTI - izvēlieties elementus, kas raksturo tieši Jūsu personību, gaumi un intereses!


GODĀJIET SAVAS ATTIECĪBAS - izrotājiet gredzenus ar Jums nozīmīgiem simboliem, datumiem vai varbūt Jūsu jaunās ģimenes uzvārdu.


PIEŠĶIRIET GREDZENIEM SENTIMENTĀLU VĒRTĪBU - izmantojiet ne tikai Jums un Jūsu ģimenei nozīmīgus simbolus, bet varat izmantot arī mantojumā nākušas zeltlietas vai dārgakmeņus un piešķirt tiem otro dzīvi.


PADARIET GREDZENU IZVEIDI PAR JŪSU KOPĪGAJĀM ATMIŅĀM - gredzeni, kas izveidoti tieši Jums pēc Jūsu vēlmēm var kļūt par vienu no Jūsu jaunās ģimenes pirmajiem kopīgajiem uzdevumiem. Izbaudiet šo procesu, piešķiriet tam pienācīgu vērtību un glabājiet šīs atmiņas!


Foto: Laura Strautiņa

Latviešu etnogrāfiskās zīmes ir tikušas izmantotas nozīmīgās rotaslietās gadsimtiem ilgi - šie simboli ir ne vien vizuāli skaisti, bet arī sevī ietver dziļu nozīmi. Mūsu senči ticēja, ka senlatviešu zīmes ģimenei dod spēku un gudrību, aizsargā to, savukārt mūsdienās tās atspoguļo Jūsu piederību Jūsu saknēm un kultūrai.


Izmantojot latviešu zīmes Jūsu laulību gredzenos, Jūs varat izpaust savu mīlestību un solījumu viens otram unikālā veidā - katrs simbols atspoguļo savu īpašo nozīmi, ļaujot Jums izveidot Jūsu ģimenes un laulību gredzenu stāstu, kas būs nolasāms tikai Jums.


Māras, Laimes un Saules zīme līgavai un Ūsiņa, Pērkona un Jumja zīme - līgavainim. Izpētiet zīmes un to nozīmi, izvēlieties tās, kas ir tuvas un nozīmīgas Jums, un izveidojiet savu unikālo rakstu, kas skaistā un jēgpilnā veidā atspoguļos Jūsu piederību tradīcijām, valstij, ģimenei un kultūrai.


Izvēlieties rotāt savus gredzenus ar iekšējo vai ārējo gravējumu, izmantojiet latviešu etnogrāfiskās zīmes, dabas elementus, faktūras vai citus Jums nozīmīgus simbolus, savukārt mēs parūpēsimies, lai Jūsu laulību gredzeni ir ne vien skaisti, bet arī izturīgi un dosim solījumu, ka tos varēsiet nodot mantojumā saviem bērniem!Piesakieties uz savu bezmaksas tikšanos ar juvelieri un izveidojiet savus unikālos laulību gredzenus!


1,293 views0 comments
bottom of page