top of page

Ko dāvināt svētkos? Personalizētas dāvanas visai ģimenei

Mirdzošām sniegpārslām lēni ieskaujot zemi gluži kā baltā villainē, jau pavisam drīz būs pienākuši Ziemassvētki - gada sirdssiltākais laiks, kurā saviem mīļajiem vēlamies sarūpēt īpašas un pārdomātas dāvanas.


Kad ar tūkstoš vārdiem kļūst par maz, lai izteiktu, cik ļoti, ļoti, notver un dāvā mīlestību, izvēloties pēc individuāla pasūtījuma darinātas rotas, - tā būs unikāla dāvana, kuras pievienotā vērtība sniedzas tālāk par sudrabu vai zeltu, vienmēŗ atgādinot par to, kas mūsu dzīvēs patiesi svarīgs un dārgs.


Dāvanas viņai


Viņa lūkojas tavās acīs un teic sevi laimīgu esam… Pārsteidz savu mīļoto ar pasakainu dāvanu, kas liks viņai justies gluži kā pasakā. Varbūt tie ir auskari, kas rotaļīgi atmirdz romantiskā sveču gaismā, burvīga aproce pasaulē mīļākajām rokām, kulons ar iestrādātiem dārgakmeņiem, kura otru pusi rotā iegravēts jūsu pirmās tikšanās datums, vai varbūt tieši Ziemassvētki ir laiks, kurā vēlies izteikt bildinājumu un dzirdēt visskaistāko ?


Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu izvēlēsies, mēs ar prieku īstenosim tavu ideju un radīsim visaugstākās kvalitātes juvelierizstrādājumu ar mūža garantiju.


Aplūko galeriju ar mūsu darbiem un iedvesmojies!


Dāvanas viņam


Stiprais plecs un miera osta - viņš tavas mīlestības spēkā gatavs kalnus gāzt. Jā, arī jauns zeķu pāris, kas Ziemassvētku dāvanā pasniegts ar mīļumu un rūpēm, sildīs pat visbargākajā salā un ikdienas ceļos atgādinās par mājām.


Taču, ja šogad mīļotajam vēlies pateikt īpašu paldies, ka tu man esi, aicinām izvēlēties personalizētu dāvanu, kas liks viņam justies patiesi novērtētam - elegantas aproču pogas ar viņa iniciāļiem, atslēgu piekariņš, zīmoggredzens, kurā iegravēts kāds slepens, vien jums zināms vēstījums, vai vīrišķīga aproce ir vien dažas no iespējām, kuras varam īstenot, realizējot tavā sirdī izauklētu ideju neaizmirstamā dāvanā.Dāvanas bērniem


Mēs saviem bērniem vēlamies dāvāt pašu labāko… Un savu tuvumu, kas klusi pavadītu viņus visos dzīves ceļos vēl ilgi pēc tam, kad mūsu pašu sirdis pievienosies zvaigžņotam debesjumam.


Individuāli, tieši mammas un tēta mazajai dāmai radīti auskariņi vai kulons būs dāvana, kas vecāku mīlestībai ļaus dzīvot mūžīgi - turklāt arī šajos juvelierizstrādājumos iespējams iegravēt kādu īpašu vārdu vai simbolu, kam tieši jūsu ģimenē ir kāda īpaša nozīme. Rotas, nodotas no paaudzes paaudzei, varēs nēsāt arī bērnu bērni - tā daļiņa no tevis vienmēr būs viņiem līdzās.Katrs juvelierizstrādājums ir rūpīgs roku darbs, kuru radīšanai izmantotas vecmeistaru zināšanas apvienojumā ar mūsdienīgām tehnoloģijām, tādēļ esam pārliecināti par sava darba izcilību un rotām dodam mūža garantiju.


Tāpat juvelierizstrādājumu darināšanai varam izmantot arī tavus materiālus, piemēram, zeltu vai dārgakmeņus, ja tie būs atbilstoši kvalitātes standartiem.


Ja vēlies veikt pasūtījumu un dāvanu saņemt līdz Ziemassvētkiem, sazinies ar mums jau tagad, jo rotu izgatavošana var aizņemt vairākas nedēļas.


Radīsim svētku brīnumu kopā!


48 views0 comments
bottom of page