top of page

Kas šogad modē? Saderināšanās gredzenu aktualitātes 2021

Arī juveliermākslas pasaulē ir savi gadalaiki un modes tendences - rudens visā pasaulē tiek dēvēts par bildinājumu sezonu, tāpēc ielūkosimies, kādi saderināšanās gredzenu modeļi tiek dēvēti par aktuālākajiem šogad!


Mīlestības dažādās krāsas


Briljants - meiteņu labākais draugs - būs modē vienmēr, tomēr 2021.gadā jo īpaši populāri kļūst krāsaini dārgakmeņi - zilais safīrs, sārtie rubīni un neparastu nokrāsu briljanti - piemēram, dzelteni. Iespējams, paldies varam teikt Holivudas slavenībām, kuras arvien biežāk izvēlas saderināšanās gredzenus ar krāsainiem briljantiem - šis ir lielisks veids, kā, izvēloties klasisku modeli, piešķirt gredzenam savu individualitāti.


Halo jeb mirdzošais aplis

Gredzena modelis ar halo - mirdzošu dārgakmeņu ietvaru ap centrālo dārgakmeni - pēdējos gados kļūst arvien populārāks. Līdzās klasiskiem, monohromiem modeļiem, kurus veido lielāks centrālais briljants ar tādu pašu, tikai smalkāku, briljantu rāmīti, arvien biežāk redzam arī neparastākus un krāsainākus risinājumus, atsaucoties uz jau pieminētajiem dažādu nokrāsu dārgakmeņiem.


Smalkais stils - izsmalcināti gredzentiņi

Mirdzoši dārgakmeņi, kas gluži kā zvaigznītes nobārstīti uz smalkas stīpiņas - dainty jeb “smalkais” stils šobrīd ir aktuāls kā nekad iepriekš. Mazliet no minimālisma, mazliet no Art Deco jeb neparastiem formu savienojumiem, un top unikāli, smalki gredzeni, kas atspoguļo tā nēsātājas individuālo gaumi. Gredzeni nereti ir asimetriski, spēlējoties ar dažādu izmēru un formu dārgakmeņiem.


Ziedi, kas nenovīst

Dārgakmeņi, kas izvietoti, veidojot ziediņa formu - šāds romantisks gredzena modelis nav zaudējis savu popularitāti kopš leģendārā Princeses Diānas saderināšanās gredzena. Zieds kā simbols, veidots no smalkiem dārgakmeņiem, precīzs zieda atveidojums vai modelis, kas vienlīdz labi var attēlot gan puķi, gan sniegpārslu - romantika šogad ir modē.


Minimālisms gredzenos (bet ne mīlestībā)

Kārtība mājās jeb atbrīvošanās no liekā, minimālisms un kapsulas garderobe - šīs lietas ir aktuālas mūsdienu sievietei, un tām pieskaņojas arī rotaslietu mode. Gredzeni - askētiskas, pat robustas formas, nevienas liekas detaļas, pat dārgakmens iestiprināts gredzena stīpā bez redzamiem stiprinājumiem. Minimālismam piestāv arī mūsdienīgi risinājumi - piemēram, ģeometriskas formas, tomēr saglabājot atturību detaļās.


Gredzens, kas būs modē vienmēr, - tas ir tāds gredzens, kas atspoguļo tā nēsātāja gaumi un dzīvesstilu.

Iedvesmojieties no mums, bet izvēlieties, uzticoties savām sajūtām!


Piesakieties uz tikšanos - iespējams arī attālināti! - šeit.


bottom of page