top of page

Karbons rotaslietās — tiem, kas uzdrīkstas atšķirties

Karbons jeb oglekļa šķiedra ir augstas izturības materiāls, kurā vairāki tūkstoši oglekļa šķiedru veido vienu pavedienu. Šie pavedieni veido materiālu, kam piemīt augsta stingrība un turklāt tas ir ļoti viegls. Sākotnēji karbonu radīja aviācijas vajadzībām, un esam pieraduši, ka to izmanto arī autobūvniecībā. Un kāpēc gan arī ne juvelierizstrādājumos?


Baltā zelta gredzeni ar karbonu un briljantu sievietes gredzenā


Karbona melnā krāsa skaisti kontrastē ar dārgmetālu – zeltu vai sudrabu – un piesaista uzmanību. Tā neapšaubāmi ir drosmīga izvēle, kuru iecienījuši stiprā dzimuma pārstāvji, tomēr lieliski piestāvēs arī par sevi pārliecinātai sievietei.


Zelta laulību gredzeni ar karbonu un rubīnu sievietes gredzenā


Izgatavojot gredzenu ar karbonu, par pamatu tiek ņemts dārgmetāls, kam virsū uztin karbona šķiedru. Karbona šķiedra parasti ir nedaudz matēta un ar nojaušamu tekstūru – tas atkarīgs no tā apstrādes. To mēdz salīdzināt ar tēraudu, bet karbons ir daudz vieglāks, svara ziņā līdzinoties kokam.


Baltā zelta gredzenu sagataves, kurām virsū tiks tīta karbona šķiedra.

Karbona gredzeni ir vieni no vieglākajiem šobrīd pieejamajiem gredzeniem juvelierizstrādājumu tirgū. Tie ir neparasti viegli, tomēr arī neticami izturīgi – gredzens spējot izturēt uz tā balstītu pieauguša vīrieša svaru.

Gredzens, kas izgatavots no karbona, tā valkātājam var radīt sajūtu, ka pirkstā nav ĪSTS gredzens, savukārt ikvienam mūsu radītajam karbona gredzenam pamatā ir kvalitatīvs zelta gredzens, kas piešķirs gredzenam mazliet vairāk svara.


Uz gredzena tiek tīts karbons.

Mēdz teikt, ka īstam laulību gredzenam jābūt veidotam tikai no zelta un jābūt gludam. Mēs apgalvojam, ka īstam laulību gredzenam ir jābūt tieši tādam, kāds patīk Jums. Izgatavotam no zelta, sudraba, karbona vai jebkura cita Jums tīkama materiāla – un, iespējams, tieši netradicionāla izvēle būs piemērotākā Jums.


Ja esat izlēmuši izgatavot individuālus laulību gredzenus arī sev, sazinieties ar mums jau tagad – ir īstais laiks sarunāt tikšanos ar juvelieri!


Laulību gredzenu komplekts ar karbonu vīrieša gredzenābottom of page