top of page

Kāpēc izvēlēties laulības gredzenus ar briljantiem?

Laulības gredzeni ar briljantiem ir populāra izvēle daudzu pāru vidū - un tam ir pamatots iemesls! Kāpēc gredzenus papildināt ar briljantiem?Briljantus pazīstam kā mīlestības simbolu - tie ne tikai saistās ar mīlestības solījumu, dāvinot saderināšanās gredzenu ar briljantiem, bet, pateicoties to izturībai un, protams, skaistumam, tie ir lieliski piemēroti arī tik mūžīgām rotām kā laulības gredzeniem.


1. Briljanti ir mūžīgi.


Briljanti vienmēr būs modē - tā ir klasiska izvēle, ar kuru, pirmkārt, ir neiespējami kļūdīties, otrkārt - laulības gredzeni, kas rotāti ar briljantiem, vienmēr izskatīsies eleganti un šāds izskats nenovecos un būs aktuāls arī pēc daudziem gadiem.


2. Briljanti ir izturīgi. Mēs zinām, ka briljanti Mosa skalā ir viscietākais dārgakmens, kas tos padara piemērotus ikdienas nēsāšanai. Ja nevēlaties, lai dārgakmeņi Jūsu rotās skrāpējas, lūzt vai sabirzt, izvēlieties briljantus!


3. Dažādas dizaina iespējas. Izvēloties briljantus, Jūs varat izvēlēties arī to formu, krāsu un izmēru - papildiniet gredzenu ar personalizētu gravējumu, un gredzens būs unikāls, radīts un piemērots tieši Jums!


4. Lielisks ieguldījums un papildus vērtība. Labas kvalitātes dārgakmeņi ir vērtīgi gluži tāpat kā zelts. Izvēlieties papildināt savas rotas ar briljantiem un piešķiriet tām papildus vērtību. Dārgakmeņi un dārgmetāls nezaudēs savu vērtību, gluži pretēji - tā tikai pieaugs, tāpēc ir jo īpaši būtiski izvēlēties tādas rotas, kurās izmantotie materiāli spēs izturēt laika pārbaudi.


Ja esat izdarījuši izvēli par labu dārgakmeņiem savās rotās, ir īpaši svarīgi pārliecināties, ka tie būs izvēlēti pareizi un netraucēs ikdienas nēsāšanā - vai akmens ir droši iestiprināts un būs pasargāts no iespējamiem triecieniem ikdienā? Ir iespējami dažādi stiprinājumu veidi - tie atšķirsies ne vien vizuāli, bet arī funkcionāli.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un pārrunājiet šīs detaļas kopā ar juvelieri! Mēs ar lielu rūpību izvēlamies ikvienu dārgakmeni un raugāmies, lai tas nevainojami saskanētu ar izmantoto dārgmetālu un gredzena modeli, nodrošinot drošu to savienību.


Dārgakmeņi, kas vienmēr būs modē, aktuāli un nezaudēs savu vērtību - izvēlieties papildināt laulības gredzenus ar vienu smalku briljantu vai varbūt izveidojiet īpašu rotājumu vai ornamentu no mirdzošajiem akmeņiem!


bottom of page