top of page

Kā tikt pie kārotā saderināšanās gredzena?

Updated: Sep 29, 2022

Droši vien ikviena meitene ir izsapņojusi savu īsto un skaistāko saderināšanās gredzentiņu. Bet – kā lai pārliecinās, ka topošais līgavainis izvēlēsies īsto? Lūk, daži vienkārši ieteikumi, kā dot mājienu un tikt pie kārotā!


Aplūkot skaistos gredzenus Pinterest, Tiffany mājas lapā vai mūsu portfolio, un neuzkrītoši atstāt atvērtu tieši to gredzentiņu, kurš visvairāk iekritis sirdī. Un, lai būtu pavisam droši, sameklēt savu favorītgredzenu mūsu lapā un komentāros atzīmēt topošo līgavaini.


Dzeltenā zelta gredzens ar gārdakmeņiem
Gredzens, kurā vairāki smalki briljanti izvietoti tā, lai radītu ilūziju par vienu lielu, mirdzošu dārgakmeni.

Saderināšanās slavenību vidū ir gana bieži atspoguļots notikums presē un internetā – izmanto izdevību norādīt mīļotajam uz tiem gredzeniem, kas patīk arī Tev.


Starp citu, psihologi atzīst – drošāk ir teikt “man patīk tieši šis gredzens” nevis “man nepatīk šis gredzens” – atmiņā iespiedīsies nevis teiktie vārdi, bet redzētais, un pastāv iespēja, ka izvēles brīdī līgavainis atminēsies vien gredzena modeli, bet ne to – vai šis gredzens viņai patika? Vai varbūt nepatika?…

Dodieties iepirkties kopā! Tas nenozīmē, ka līgavai pašai ir jāizvēlas savs saderināšanās gredzens (lai gan arī tā nav slikta doma), bet, ejot garām skatlogam, norādīt un iepatikušos gredzenu – tā ir lieliska doma, kas ļoti atvieglos līgavaiņa izvēli.


Attēlā elegants saderināšanās gredzenu ar piesātināti zilu safīru, kam sānos izvietoti seši briljantiņi.
Attēlā elegants saderināšanās gredzenu ar piesātināti zilu safīru, kam sānos izvietoti seši briljantiņi.


Uztici svarīgo uzdevumu draudzenei. Pastāv ļoti liela iespēja, ka līgavainis vērsīsies pēc padoma pie kādas no līgaviņas tuvākajām draudzenēm, tāpēc pārliecinies, ka viņa zin, kas tieši Tev patīk!

Nepaļaujies uz to, ka “gan jau draudzene zinās” – ikviena gaume ir atšķirīga, un detaļa, kas vienam šķitīs brīnišķīga, otram – tieši pretēji.


Attēlā halo tipa gredzens ar briljantiem.
Attēlā halo tipa gredzens ar briljantiem.


Apskatiet arī citus saderināšanās gredzenus!

Piesakieties uz tikšanos ar juvelieri šeit!


293 views0 comments
bottom of page