top of page

Kā izvēlēties īsto saderināšanās gredzenu?Saderināšanās gredzena izvēle – process, kas satrauc daudzus!  Mazliet interesantas (un noderīgas) statistikas – šajā galerijā, kopā ar dažiem no mūsu skaistākajiem saderināšanās gredzeniem!
Topošie līgavaiņi savu bildinājumu plāno vidēji 4,5 mēnešus, bet 7% lielajam notikumam gatavojas pat veselu gadu!

Savukārt, lai atrastu perfekto gredzenu, līgavainim ir nepieciešami apmēram 3 mēneši, un vidēji tiek aplūkoti aptuveni 26 dažādi gredzeni, līdz tiek atrasts īstais. Amerikāņi tērē aptuveni 6 tūkstošus ASV dolāru saderināšanās gredzena iegādei (un šī summa, pēc statistikas datiem, ar katru gadu pieaug). Populārākais dārgmetāls – 61% līgavu nēsā baltā zelta saderināšanās gredzenus. 33% no aptaujātajiem pāriem ir izvēlējušies gredzena dizainu kopā.


Lielākā daļa līgavu joprojām dod priekšroku klasiskām vērtībām – gredzenam ar dimantu (gandrīz 70% no aptaujātajām sievietēm), arī gredzena formai jābūt tradicionālai – ar apaļu centrālo dārgakmeni. Otrajā vietā – safīrs, iespējams, pateicoties karaliskajai ģimenei un Keitai Midltonei.


Arvien populārāk kļūst izgatavot individuāla dizaina gredzenus – nu jau 45% līgavaiņu ir vērsušies pie juveliera, izvēloties saderināšanās gredzenu.


Izvēloties gredzenu, vissvarīgākais ir gredzena dizains, pēc tam – dārgakmens, trešajā vietā ierindojas juvelierizstrādājuma kvalitāte, ceturtajā – dārgakmeņa lielums.


Vairāk saderināšanās gredzenus aplūko šeit.

Piesakies uz bezmaksas tikšanos ar juvelieri šeit!


Dati izmantoti no 2017 Jewellery & Engagement Survey from The Knot

bottom of page