top of page

Ieteikumi, izvēloties laulību gredzenus

Updated: Sep 29, 2022

Laulību gredzeni ir tā rotaslieta, kuru, visticamāk, valkāsiet visas dzīves garumā. Bet kā neapjukt piedāvājumā un izvēlēties īsto? Dosim Jums sešus ieteikumus, kas noderēs, ja tikko esat sākuši lūkoties pēc īstajiem un vienīgajiem!Individuāli veidoti laulību gredzeni
Klasiski laulību gredzeni

Izvēlieties kvalitāti

Izvēloties gredzenus, jāpievērš uzmanība daudziem faktoriem – un cena ir tikai viens no tiem. Mēs nerimstoši atkārtojam, ka īstam laulību gredzenam ir jāsver vismaz 3 grami – tas pasargās gredzenu no deformācijām, jo tam būs pietiekami daudz masas. Ja izvēlaties gredzenu ar dārgakmeņiem, atcerieties, ka nēsāsiet to ikdienā – pārliecinieties, ka tos stiprinājis meistars, kas var dot garantiju. Jūs varat ietaupīt, pērkot lētākus gredzenus, bet apdomājiet, cik patīkami būs nēsāt rotas, kas ar laiku zaudēs savu labo izskatu.


Individuāli veidoti laulību gredzeni
Laulību gredzeni ar ārējo gravējumu - pāra pirkstu nospiedumiem

Noskaidrojiet savu gredzena izmēru

Juvelierveikali parasti piedāvā gredzenu izmērus, piemēram, 16 vai 16,5. Bet vai esat droši, ka Jūsu izmērs nav starp 16 un 16,5? Precīza izmēra noskaidrošana ļaus nēsāt gredzenu, to praktiski nejūtot – tas būs ļoti ērts, nespiedīs un nenokritīs. Izgatavojot inidividuālu gredzenu, juvelieris varēs izgatavot to arī precīzā izmērā! (Šis punkts parasti ir ļoti svarīgs vīriešiem, kas ikdienā nav pieraduši valkāt gredzenus un raizējas, vai tas nebūs neērts.)Individuāli veidoti laulību gredzeni
Laulību gredzeni ar reljefu tekstūru un briljantu joslu sievietes gredzenā

Gredzeniem NAV jābūt vienādiem!

Nereti līgava un līgavainis nevar vienoties par to, no kāda metāla izgatavot gredzenus, vai arī šaubās par to, kādu formu un stilu izvēlēties, lai tie piestāvētu un patiktu abiem.

Mūsu atbilde ir pavisam vienkārša – gredzeniem NAV jābūt vienādiem! Izvēlieties kādu vienojošu elementu, bet pārējās detaļas lai ir atšķirīgas, atbilstot pāra individuālajām vēlmēm! Saskaņojiet kādu no šiem elementiem – metāla krāsa; gredzenu forma; izmantotie dekoratīvie elementi (akmeņi, gravējums) – tas radīs vienotu iespaidu, bet ļaus izveidot gredzenus piemērotus katram valkātājam.


Individuāli veidoti laulību gredzeni
Baltā zelta laulības gredzeni

Nebaidieties būt atšķirīgi!

Laulību gredzeni – tās nav tikai klasiskas zelta stīpiņas. Mūsdienās laulību gredzeni atspoguļo nēsātāja gaumi un raksturu. Izvēlieties gredzenu no neparasta materiāla (piemēram, karbona), iestrādājiet krāsainus akmeņus, neparastus gravējumus. Ja esat iecerējusi saderināšanās gredzenu valkāt kopā ar laulības gredzenu, izveidojiet saskanīgu komplektu. Nebaidieties būt atšķirīgi!


Individuāli veidoti laulību gredzeni
Laulību gredzeni ar karbonu un rubīnu sievietes gredzenā

Neatlieciet gredzenu iegādi līdz pēdējam brīdim!

Iespējams, ka gredzenu iegāde nav Jūsu darbu sarakstu augšpusē, bet patiesībā – tā būtu jābūt. Atvēliet laiku, pirmkārt, lai izvēlētos īsto stilu. Piemēriet dažādus variantus, smelieties idejas internetā. Ja esat izvēlējušies izgatavot gredzenus pie juveliera (mēs ļoti ceram!), atcerieties, ka jāieplāno laiks, lai satiktos ar meistaru un jāatvēl vismaz mēnesis laika (sezonā – arī vairāk), lai iegūtu ar rokām gatavotus, kvalitatīvus gredzenus.


Individuāli veidoti laulību gredzeni
Divu toņu zelta laulību gredzeni

Juvelieris – vienmēr labākā izvēle

Nereti cilvēki iegādājas gredzenus juvelierveikalā, bet pēc laika griežas pie mums, jo – gredzeni tomēr nav īsti tādi, kādus klients vēlējies (“bet veikalā tobrīd citādu nebija”), izmērs nav īsti precīzs, iespējams, ar laiku tas deformējies vai, gluži vienkārši, apnicis. Atcerieties – pieredzējis juvelieris var izgatavot tieši tādu gredzenu, kādu esat izsapņojuši, precīzā izmērā un ar kvalitātes garantiju. Meistars palīdzēs arī padomu un idejām, izvēloties gredzenu stilu, formu, platumu, biezumu utt. Vīriešiem svarīgs var būt comfort fit – detaļas, par kurām klienti parasti nezin un ne visu veikali pārdevēji prot pastāstīt.


Vairāk laulību gredzenu modeļus aplūko te.

Jautājumi? Piesakies uz tikšanos un saņem atbildes!17,103 views0 comments
bottom of page