top of page

Iepazīsimies! 7 svarīgas lietas, ko vērts par mums zināt

💎 Juvelieris Arvis Kotins - tā ir meistaru komanda ar vairāk kā 20 gadu veiksmīgu pieredzi, izgatavojot individuāli veidotus juvelierizstrādājumus, specializējoties tieši saderināšanās un laulību gredzenu izveidē.


💎 Kāpēc pie mūsu publicētajiem darbiem ne vienmēr rakstām klāt to cenu? Ikviena rota ir individuāls darbs konkrētam pasūtītājam - pat, ja izveidosim otru tādu pašu, atšķirsies valkātāja izmērs (tātad - izmantotā zelta daudzums), iespējams - dārgakmeņu kvalitāte (un to cena) - šie un daudzi citi mainīgie parametri ietekmē ikvienas rotas cenu. Mēs strādājam mūsu klientiem, un mūsu galvenais uzdevums ir īstenot viņu vēlmes, tieši tāpēc ikvienam klientam piedāvāsim tieši viņam piemērotu variantu, viņa budžetā.

Mirklis no kāzu dienas. Klientu foto.

💎 Ikvienai mūsu rotai ir meistara dota kvalitātes garantija - dodot savu godavārdu, ka rota kalpos jums vismaz cilvēka mūža garumā, mēs apņemamies izgatavot augstas kvalitātes rotaslietas, veikt to apkopi un būt droši, ka netiks bojāta mūsu vārda labā slava.


💎 100% ražots Latvijā - sākot no dārgmetāla kausēšanas līdz gatava gredzena pulēšanai, gravējumam un pat individuāli veidotai rostaslietu kārbiņai - ikviens darba posms tiek veikts Latvijā.

Attēlā - zelta laulību gredzeni ar gravējumu. Foto no klientu kāzām.

💎 Vai mēs varam īstenot ikvienu klienta vēlmi? Jā, mēs varam! Dažādas rotaslietas, dažādi un neparasti materiāli - iespējas ir gandrīz neierobežotas.


💎 Kāpēc mēs izvēlamies strādāt tikai ar kvalitatīviem materiāliem?

Zelts, tāpat kā briljanti, ir mūsu iemīļotākie materiāli - ne tikai to vizuālo, bet galvenokārt kvalitātes īpašību dēļ. Lai garantētu mūža izturību, mums jābūt pārliecinātiem, ka dārgakmeņi nezaudēs mirdzumu, neplaisās un to stiprinājumi būs pietiekoši izturīgi.

Attēlā - foto no klientu kāzām. Gredzeni ar ārējo reljefu.

💎 Nereti, gribot ietaupīt, pāri izvēlas lētas, nekvalitatīvas rotas - ir sāpīgi, ja vēlāk nākas maksāt otrreiz, lai tās pārtaisītu.

Nebaidieties nākt pie juveliera ar savu budžetu - mūsu mērķis nav pierunāt Jūs iegādāties rotas tieši pie mums. Mēs ieteiksim risinājumu, kas atbildīs Jūsu budžetam, un ticam, ka Jūs noteikti piepildīsiet arī sapni par savu ideālo rotaslietu bez kompromisiem!

bottom of page