top of page

Gredzeni - tieši tādi, kādus bijām iztēlojušies! Zanda un Andris

"Gredzeni ir tieši tādi, kādus bijām iztēlojušies, vēl pirms iepazināmies ar Arvi!

Gribam vēlreiz pateikties Arvim par šo lielisko dāvanu un viņa izvēli iesaistīties projektā, kad projekts "Dāvinām kāzas" jau ritēja pilnā sparā. Tā kā gredzeni sākotnēji nebija dāvanas klāstā, tad vēl jo īpašāka bija tā sajūta, uzzinot, ka kāds vēl vēlas būt daļa no šī skaistā projekta.


Iepazīšanās un komunikācija ar Arvi bija ļoti viegla. Jau pēc pirmās tikšanās abi ar Andri sajutām, kas šis ir "mūsu" cilvēks, ar kuru būs patīkami veidot sadarbību. Tā kā mums jau bija sava vīzija par gredzenu dizaini, tad Arvis tikai pieslīpēja to, kas nepieciešams ideālam rezultātam.

Gredzenu izvēle bija diezgan klasiska, ja neskaita to, ka abi izvēlējāmies balto zeltu. Mums nepatīk zelts kā zelts - esam sudraba izstrādājumu cienītāji, tāpēc arī saderināšanās gredzens ir no baltā zelta. Tomēr uzskatām, ka laulības gredzens ir uz mūžu, tāpēc vizuāli vēlējāmies to tādu, kas mums patiktu arī pēc 30 un vairāk gadiem.


Gredzenu iekšpusē ir gravējumi Zanda$Andris 15.05.2021 - abiem vienādi. Sākumā domājām, ka varētu iegravēt laulātā vārdu, bet pēc sarunas ar Arvis sapratām, ka vēlamies tomēr atspoguļot gredzenos mūsu savienību, jo tā jau ir mūsu diena, nevis Zandas vai Andra.

Esam ļoti gandarīti par rezultātu - Arvis mūsu vēlmes saklausīja, gredzeni perfekti der un izskatās lieliski!

Noteikti iesakām jebkuram pārim izvēlēties gatavot gredzenus pie juveliera Arvja Kotina!"Laulību gredzenus Zandai un Andrim gatavojām projekta Dāvinām kāzas ietvaros


Foto: Anna Rutmane Kleita: Inta Grase Kāzu floristika un noformējums: Liene Smeltere Kiece Līgavas grims un frizūra: Paula Anna Semjonova Matu rota: Trīna Kļava Manikīrs: Baiba Bāliņa Kāzu režija: Anda, pasākumu režisore


bottom of page