top of page

Elīnas gredzenu stāsts: gredzeni mirdzēs pirkstos līdz pat 50. kāzu jubilejai!

Updated: May 27, 2020


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

"Par Arvi uzzinājām, ieraugot mirdzošus gredzenus mūsu vedēju pirkstos. Lai arī tobrīd paši par kāzām vēl nedomājām, paturējām prātā vedēju sajūsminātās atsauksmes un, kad pienāca brīdis domāt par saviem laulību gredzeniem, vedēji joprojām nešaubīgi ieteica Arvi.

Arī citviet bijām lasījuši labas atsauksmes un pieteicāmies uz pirmo tikšanos. Jāatzīst, ka tas bija sarežģītākais visa gredzenu izgatavošanas procesā – saskaņot tikšanās laiku! Arvis ir ļoti noslogots, un beigu beigās laiks, kas derēja mums visiem, bija pašā vakarā. Tomēr, neraugoties uz to, Arvis nesteidzīgi uzklausīja mūsu vēlmes, pastāstīja par gredzenu gatavošanu, par iespēju izmantot savu zeltu un citām mums neskaidrām lietām.


Individuāli veidoti laulību gredzeni. Juveliera roku darbs

Pie juveliera gājām ar diezgan skaidru vīziju – gribējām klasiskus, platus riņķīšus no rozā zelta. Nezinājām vien to izmērus un gredzenu platumu. Pie Arvja apskatījām milzum daudz dažāda izmēra un platuma riņķīšus, varējām tos uzlaikot, izpētīt un izvēlēties. Arvis piekodināja, lai ar lēmuma pieņemšanu nesteidzamies un ieteica vismaz nedēļu apdomāties, bet mēs, jau braucot mājās, ar vīru nolēmām, ka gredzenu izgatavošanu uzticēsim tieši Arvim.


Mēs ne mirkli neesam nožēlojuši savu izvēli – esam tikuši pie fantastiskiem gredzeniem, kas mirdzēs mūsu pirkstos arī 50. kāzu jubilejā. Paldies!"


Fotogrāfs: Tim Pontin (Tim Pontin Photography)


Vairāk par mūsu veidotajiem laulības gredzeniem uzzini šeit!
18 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page