top of page

Gredzeni - īpaši veidoti tikai mums. Annija un Aigars

"Mani bildināja 2019. gada 12. decembrī Tenerifē, Teides pakājē.

Atceros, ka laiciņu pirms ceļojuma runāju ar draudzeni, sapņojot par bildinājumu. Viņa teica: “Nu tad, kad Aigars bildinās, tas nebūs parasts gredzens. Zinot viņu, tas būs super īpašais gredzens ar pērli, kurai pakaļ jānirst dziļi jūras dzelmē...” Tas, protams, bija teikts ar humora pieskaņu, bet taisnība vien ir - saderināšanās gredzens ir īpašs un ļoti skaists! (Arī tas ir juveliera Arvja roku darbs!)

Protams, arī mūsu kāzu gredzenu radīšana tika uzticēta Arvim. Zinājām, ka negribam veikalā pirktus gredzenus, vēlējāmies, lai gredzeni ir roku darbs, kas veidoti tikai mums! Tā teikt - individuāla pieeja. Gredzenus tomēr valkāsim visu mūžu, tāpēc katra minūte, ko veltījām to izveidei, ir tā vērta! Ja nebūtu Arvis un viņa pieredze, mēs noteikti izvēlētos nepareizos izmērus. Iepriekš nebijām domājuši par gredzenu modeli, tāpēc novērtējām iespēju apskatīties un pamērīt dažādus variantus.

Paldies arī par to, ka Arvis mūs uzņēma trijatā, kopā ar mūsu viengadnieku. Paldies, ka ir padomāts par pašiem mazākajiem un iekārtots mantu stūrītis. Mēs kā jaunie vecāki to īpaši novērtējam! :) Esam ļoti priecīgi par savu gredzenu un meistara izvēli, kā arī par īpašo gravējumu gredzenu iekšpusē.

12.12.2020, par spīti šī brīža situācijai, teicām viens otram JĀ un oficiāli kļuvām par Znotiņu ģimeni. Kāzas nebija tik lielas, kā sākotnēji plānojām, bet tās noteikti bija sirsnīgas, un mēs šo dienu izbaudījām! :) "


Foto: no personīgā arhīva un Eugene Watts Photography

bottom of page