top of page

Gredzena pārtapšanas stāsts

Updated: Sep 29, 2022


Saderināšanās gredzena restaurācija

Mēdz teikt, ka briljanti ir mūžīgi – un tas patiesi tā ir, ja vien mirdzošie dārgakmeņi ir nonākuši prasmīga juveliera rokās. Skaistu rotaslietu veido ne tikai dārgakmeņi un dārgmetāls, bet arī to abu perfekta savienība – veids, kādā tos savienojis juvelieris.


Nereti (visbiežāk tas novērojams rūpnieciski ražotās rotaslietās) dārgakmens perfekti neiegulst gredzena stīpā tam paredzētajā vietā, rezultātā – tas var kļūt vaļīgs un pat izkrist, malās krājas netīrumi un rota ar laiku zaudē savu prestižo izskatu.


Saderināšanās gredzena restaurācija

Kāda gredzena pārveidošanas stāsts, saglabājot oriģinālos briljantus. Attēlos redzamas divas gredzenu stīpas – apakšējā stīpā dārgakmeņu stiprinājumu vietas nav pietiekoši “sapucētas” (jāpiebilst, ka gredzens ir rūpnieciski veidots), tādējādi gaisma atstarosies citādāk un laupīs akmeņu spožumu.


Saderināšanās gredzena restaurācija

Augšējā gredzena stīpa – mūsu roku darbs – ir nevainojami nostrādāta un piešķirs patiesu mirdzumu arī vidējas kvalitātes dārgakmeņiem!


Rezultātā izveidots gredzens, kurā izmantoti briljanti, izņemti no vecā gredzena stīpas, jauno rotaslietu veidojot precīzāku un līdz ar to – izturīgāku.


Izmantojot juveliera zināšanas par nevainojamu dārgakmeņu un dārgmetāla savienojamību un to stiprinājumiem, iespējams izveidot rotaslietas, kas patiešām kalpos un mirdzēs mūža garumā.


Saderināšanās gredzena restaurācija

Ne velti mēs nerimstam atkārtot – roku darbs, izmantojot gadsimtiem senas meistaru tradīcijas, ir izcilas kvalitātes garantija.

Uzticiet savas rotaslietas mums, un mēs apsolām – mūsu uzcītība izdarīt vairāk, nekā pieprasa standarts, atmaksāsies!


Vairāk par to, kā strādājam, lasi šeit!

Ja jums ir jautājumi juvelierim, piesakieties uz bezmaksas tikšanos!


50 views0 comments
bottom of page