Gredzena pārtapšanas stāsts

Updated: May 27, 2020Mēdz teikt, ka briljanti ir mūžīgi – un tas patiesi tā ir, ja vien mirdzošie dārgakmeņi ir nonākuši prasmīga juveliera rokās. Skaistu rotaslietu veido ne tikai dārgakmeņi un dārgmetāls, bet arī to abu perfekta savienība – veids, kādā tos savienojis juvelieris.


Nereti (visbiežāk tas novērojams rūpnieciski ražotās rotaslietās) dārgakmens perfekti neiegulst gredzena stīpā tam paredzētajā vietā, rezultātā – tas var kļūt vaļīgs un pat izkrist, malās krājas netīrumi un rota ar laiku zaudē savu prestižo izskatu.Kāda gredzena pārveidošanas stāsts, saglabājot oriģinālos briljantus. Attēlos redzamas divas gredzenu stīpas – apakšējā stīpā dārgakmeņu stiprinājumu vietas nav pietiekoši “sapucētas” (jāpiebilst, ka gredzens ir rūpnieciski veidots), tādējādi gaisma atstarosies citādāk un laupīs akmeņu spožumu.Augšējā gredzena stīpa – mūsu roku darbs – ir nevainojami nostrādāta un piešķirs patiesu mirdzumu arī vidējas kvalitātes dārgakmeņiem!


Rezultātā izveidots gredzens, kurā izmantoti briljanti, izņemti no vecā gredzena stīpas, jauno rotaslietu veidojot precīzāku un līdz ar to – izturīgāku.


Izmantojot juveliera zināšanas par nevainojamu dārgakmeņu un dārgmetāla savienojamību un to stiprinājumiem, iespējams izveidot rotaslietas, kas patiešām kalpos un mirdzēs mūža garumā.Ne velti mēs nerimstam atkārtot – roku darbs, izmantojot gadsimtiem senas meistaru tradīcijas, ir izcilas kvalitātes garantija.

Uzticiet savas rotaslietas mums, un mēs apsolām – mūsu uzcītība izdarīt vairāk, nekā pieprasa standarts, atmaksāsies!


Vairāk par to, kā strādājam, lasi šeit!


30 views0 comments
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
  • YouTube