top of page

Drošākie auskaru aizdares veidi – juveliera ieteikumi

Updated: May 27, 2020


Zelta auskari ar safīriem
Zelta auskari ar safīriem

Izgatavojot auskarus no dārgmetāla un dārgakmeņiem, noteikti iesakām izvēlēties aizdari, kas stingri nostiprinās, nodrošinoties pret auskara pazušana, aizķerot to ar matiem vai velkot pār galvu apģērbu. Viena no drošākajām ir angļu aizdare.To aizverot, dzirdams klikšķis, kas liecina, ka auskars stingri nostiprināts. Tomēr tas vieš korekcijas arī auskara izskatā, jo apņem auss ļipiņu, kas ir piemērots ne visiem auskaru modeļiem.


Baltā zelta auskari ar briljantiem
Baltā zelta auskari ar briljantiem

Nagliņas ir klasiska auskaru forma, kas nofiksē auskaru pie ļipiņas nekustīgi, tātad – droši, un piemērota nelieliem, elegantiem auskariem ikdienas nēsāšanai.


Nagliņām iespējamas vairākas fiksatoru formas, sākot no pavisam vienkāršām “cepurītēm”, kuras uzmauc auskara nagliņai aiz auss ļipiņas, kas ir mazāk droši, jo var tikt izvilkti, aizķeroties aiz matiem.


Drošāka nagliņu aizdares forma ir skrūvīte, kas tiek burtiski uzskrūvēta uz un no auskara.


Zelta auskari ar safīriem un briljantiem
Auskaru kolekcija - izmantoti safīri un briljanti

Šobrīd saviem klientiem piedāvājam jaunumu – visdrošāko nagliņas aizdares veidu “la pousette slēdzītis”, sauktu arī par “protektor” aizdari – to iespējams uzmaukt uz un no nagliņas, tikai ar pirkstiem saspiežot slēdzīšus vienlaicīgi abās tā pusēs. Kad tas uzmaukts auskaram, tas turās ļoti stingri un piespiež auskaru ļipiņai. Slēdzītis ir neuzkrītošs un neietekmē auskara vizuālo izskatu.


“La pousette” iesakām izvēlēties auskariem, kurus tiešām nevēlāties nozaudēt.

“La pousette” slēdzītis, kuru iespējams attaisīt, tikai vienlaicīgi saspiežot abas tā puses, kas garantē, ka to nenozaudēsiet!


Auskaru furnitūra, lai arī bieži vien ir mazāk redzama auskara daļa, tāpēc ir ne mazāk svarīga – ja ir iespēja, vienmēr izvēlieties drošu auskaru aizdares veidu, lai parūpētos, ka Jums mīļas rotas nekad nenozūd.


187 views0 comments
bottom of page