top of page

Dārgakmeņu karaļa – dimanta – noslēpumi

Dimanti ir, mūsuprāt, visu dārgakmeņu karaļi – klasisks, nevainojami skaists akmens, kura mirdzumu nepārspēj neviens cits!


Klasisks baltā zelta saderināšanās gredzens ar 0.9 ct lielu briljantu.
Attēlā – klasisks baltā zelta saderināšanās gredzens ar 0.9 ct lielu briljantu.


Dimanti ir senāki, nekā dzīvība uz zemes – lielākā daļa no tiem radušies pirms 1 vai pat 3 biljoniem gadu, bet jaunākais no atrastajiem dimantiem ir “tikai” 100 miljonus gadus vecs. Tātad tie ir vecāki par dinozauriem  un pilnīgi noteikti ir vecākā lieta, ko jebkad būsiet turējis rokās!


"Halo” tipa gredzens ar briljantiem.
Attēlā – “halo” tipa gredzens ar briljantiem.


Dimanti ir ļoti reti un kļūst arvien retāki. Atrasto dimantu skaits sasniedza savu virsotni 2005.gadā un pēc tam sāka strauji sarukt, pateicoties to atrašanas grūtumam – zinātnieki lēš, ka lielākā daļa “viegli sasniedzamo” dimantu ir jau atrasti, tātad turklāt tos atklāt kļūs tikai grūtāk un arī – dārgāk.


Elegants baltā zelta gredzens, kuram stīpiņa sašaurinās, ietverot centrālo briljantu.
Attēlā – elegants baltā zelta gredzens, kuram stīpiņa sašaurinās, ietverot centrālo briljantu.


Pieprasījums pēc dimantiem nekad nav bijis tik augsts kā šobrīd! 2017. gadā dimanti ir sasnieguši savas popularitātes virsotni. Tas skaidrojams ar jaunās paaudzes vēlmi pēc “klasiskām, patiešām vērtīgām” lietām – un dimanti patiešām atbilst šīm prasībām!


Laulību un saderināšanās gredzena komplekts
Attēlā - laulību un saderināšanās gredzenu komplekts ar briljantiem līgavas gredzenā.

Ja arī Jūs esat izvēlējušies dimantus saviem īpašajiem gredzeniem, ļaujiet mums īstenot šo ideju dzīvē - piesakieties uz savu bezmaksas tikšanos ar juvelieri jau tagad!bottom of page