top of page

Comfort fit un citi juvelieru knifi, - lai gredzens pirkstā nebūtu jūtams

Updated: Feb 27

Laulību gredzens - tā ir vienīgā rotaslieta, kuru, visticamāk, nēsāsiet mūža garumā nenoņemot. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai tas būtu ne vien skaists un kvalitatīvs, bet arī - ērts!

Mēs zinām, kā to panākt - izvēlieties Comfort fit un uzklausiet vēl pāris juvelieru knifiņus, lai gredzens pirkstā nebūtu jūtams!

Laulību gredzeni ar comfort fit

Comfort fit gredzeniem, atšķirībā no standarta stīpiņām ar taisnu iekšējo malu, iekšmala ir noapaļota. Reizēm nākas redzēt, ka gredzena iekšējā mala ir nevis taisna, bet ieliekta uz iekšu, materiāla taupīšanas nolūkos - ārēji gredzens ir "pufīgs", lai gan patiesībā - plāns un neizturīgs.

Dažādi gredzena ārējās malas piemēri - ikvienā variantā gredzena iekšmala ir noapaļota, padarot to īpaši ērtu

Comfort fit "spilventiņš" padara gredzenu ievērojami ērtāku valkāšanā, jo izdara mazāku spiedienu uz pirkstu - tas ir jo īpaši svarīgi lielāka izmēra gredzeniem, kuriem saskares laukums ar pirkstu ir lielāks.


Šāds gredzens ir ne tikai ērtāks valkāšanā, bet to ir arī ērtāk pārvilkt pāri lieliem pirkstu kauliņiem, un, savelkot pirkstus dūrē, gredzena kante nespiedīsies plaukstā. Tātad - jo īpaši būtiski par Comfort fit ir neaizmirst kungiem.


Turklāt - un tas ir ne mazāk svarīgi! - papildus izmantotais materiāls piešķir gredzenam arī lielāku masu un izturību.

Jāatceras, ka comfort fit gredzens, visticamāk, būs vajadzīgs pusizmēru mazāks, tāpēc svarīgi to pirms pirkšanas vai pasūtīšanas pamērīt.


Vai comfort fit ietekmēs gredzena vizuālo izskatu? Ārēji gredzena izskats netiek mainīts, izmaiņas redzamas tikai no iekšpuses. Arī tad, ja gredzens ārēji vizuāli ir ar taisnām malām, iekšā tas var būt comfort fit!


Kā vēl juvelieris var parūpēties, lai gredzens pirkstā būtu patiešām ērts? Par to nereti raizējas kungi, kam laulību gredzens kļūs par pirmo rotaslietu, kas tiks valkāta nenoņemot, un kas raizējas, ka tas traucēs un būs neērts.


Mūsu atbilde ir - īpaša attieksme, individuāla pieeja un precīzi izmēri!

Pasūtiet gredzenu pie juveliera, kas ne tikai noteiks precīzu Jūsu pirksta izmēru, bet, vajadzības gadījumā, ja laikojot sapratīsiet, ka tas tomēr ir par ciešu vai vaļīgu, izlabos gredzena izmēru līdz perfekcijai.

Papildus comfort fit juvelieris ieteiks arī tieši Jums un Jūsu gredzena modelim piemērotāko gredzena platumu un biezumu, kā arī, izmantojot īpašas "kantītes" gredzena ārējā malā, nodrošinās, ka mūsu izstrādājumi, lai arī ir auksti kalti, tik un tā šķiet mīksti un patīkami, tos uzvelkot!


Izvēlieties patiešām kvalitatīvas rotaslietas un piesakieties uz tikšanos ar meistaru jau tagad,

vairāk par mūsu gatavotajiem laulību gredzeniem uzziniet šeit.

826 views0 comments
bottom of page