top of page

Bildinājums Ziemassvētkos - kāpēc tas ir tik īpašs?

Svētku sajūta un laiks, kas pavadīts mājās ar tuviniekiem, un tradīcija dāvināt dāvanas – visi šie faktori spēlē būtisku lomu, izvēloties piemērotāko laiku tik svarīgajam bildinājumam. Ziemassvētki visbiežāk tiek svinēti ģimenes lokā, tādēļ izvēlies piemērotāko brīdi bildinājumam – atrodot privātu mirkli tikai jums diviem un vēlāk pārējiem ģimenes locekļiem pavēstot priecīgo vēsti, vai bildinot mīļoto ģimenes klātbūtnē pie Ziemassvētku eglītes.

6 lieliski iemesli, kāpēc bildināt Ziemassvētkos:

  • Tas piešķirs svētkiem papildu burvību.

  • Saderināšanās datums vienmēr paliks atmiņā.

  • Bildinot svētkos, līdzās būs ģimene un tuvākie draugi, ar ko kopā nosvinēt priecīgo notikumu.

  • Topošā līgava, visticamāk, būs saposusies svētkiem un parūpējusies par skaistu manikīru, līdz ar to skaisto notikumu varēs iemūžināt skaistās fotogrāfijās.

  • Saderināšanās gredzens noteikti kļūs par vislabāko dāvanu, kādu topošā līgava būs saņēmusi.

  • Jums būs pieteikami daudz laika, lai sagatavotos kāzām, ja nolemsiet tās svinēt pavasarī vai vasarā (kā arī pietiekoši daudz laika, lai nesteidzīgi izvēlētos īstos laulības gredzenus pie juveliera).

Ja esi nolēmis bildināt svētkos, sazinies ar mums vai piesakies bezmaksas konsultācijai - Tu vēl vari paspēt pasūtīt individuāli veidotu saderināšanās gredzenu, lai pasniegtu to gada nogalē! Turklāt, pasūtot gredzenu līdz 10. decembrim, personalizētu gravējumu SAŅEMSI DĀVANĀ! Vairāk par akciju lasi: https://www.arviskotins.com/akcija120 views0 comments
bottom of page