top of page

Bildinājums svētkos? Mēs sakām - jā!

Vai zināji, ka gada nogale tiek dēvēta par Saderināšanās sezonu?


Statistika liecina - 40% no gada laikā izteiktajiem bildinājumiem notiek decembrī, janvārī un februārī. Protams, populārs datums ir mīlētāju diena 14.februāris, bet nepārspēts uzvarētājs ir Ziemassvētki, otrajā vietā atstājot Jaunā gada svētkus.


Rozā zelta saderināšanās gredzens ar rozā turmalīnu

Svētku sajūta, laiks, kas pavadīts mājās ar tuviniekiem un tradīcija dāvināt dāvanas - visi šie faktori spēlē būtisku lomu, izvēloties piemērotāko laiku tik svarīgajam bildinājumam.


Populārā britu vietne Bridebook.co.uk vēsta - ik gadu decembrī kāzām sāk gatavoties vairāk kā 120 tūkstoši līgavu, bet saderināšanās gredzeniem gada nogalē iztērēti vairāk nekā 147 miljoni angļu mārciņu.


Dzeltenā zelta saderināšanās gredzens ar briljantiem

Mūsu lasītāju vidū veiktā aptauja liecina, ka arī Latvijā statistika ir līdzīga - lielākā daļa līgaviņu saderināšanās gredzenu saņēmušas rudenī un ziemā, savukārt tās meitenes, kas svarīgo jautājumu vēl tikai gaida, apliecina, ka priecātos zem svētku eglītes ieraudzīt dāvanu, iesaiņotu pavisam nelielā kārbiņā!...Klasisks baltā zelta saderināšanās gredzens ar briljantu


Kāpēc izvēlēties bildināt svētku sezonā?


Piešķir svētkiem papildu burvību!

Saderināšanās datums vienmēr paliks prātā ;)

Bildinot svētkos, līdzās būs ģimene un tuvākie draugi, ar ko kopā nosvinēt priecīgo notikumu

Topošā līgava, visticamāk, būs saposusies svētkiem un parūpējusies par skaistu manikīru

Saderināšanās gredzens noteikti kļūs par vislabāko dāvanu, kādu līgaviņa saņēmusi!

Jums būs vismaz pusgads laika, lai sagatavotos kāzām, ja nolemsiet tās svinēt vasarā vai rudenī (un pietiekoši daudz laika, lai nesteidzīgi pasūtītu laulības gredzenus pie juveliera!)


Ja esi nolēmis bildināt svētkos, piesakies uz tikšanos jau tagad - Tu vēl vari paspēt pasūtīt individuāli veidotu saderināšanās gredzenu, lai pasniegtu to gada nogalē!


Mūsu veidoto saderināšanās gredzenu galeriju iedvesmai meklē te.


pinterest.combottom of page