top of page

Ar rokām darināti un veikalā pirkti gredzeni - būtiskākās atšķirības

Updated: Mar 10

Gatavojoties kāzām, viens no pāra kopīgajiem uzdevumiem ir izvēlēties savas jaunās ģimenes simbolu - laulību gredzenus.

Pirkt gatavus veikalā vai izgatavot pie juveliera?

Ļaujiet pastāstīt, kas ir tās īpašības, kas atšķir veikalā iegādātu gredzenu no meistara roku izgatavota!


ROKU DARBS

Lai izgatavotu klasisku zelta laulību gredzenu, meistaram jāveic vairāk nekā desmit darba soļi - katra sagatave tiek veidota individuāli, lai nodrošinātu precīzu izmēru un pamatīgu gredzena biezumu, turklāt tiek veikts papildu darbs, kas nodrošina lielisku pēcapstrādes rezultātu.

Savukārt, rūpnieciski ražojot gredzenus, viena no biežāk izmantotajām metodēm ir pavisam vienkārša, no dārgmetāla stieņa veidnes izsitot vienāda izmēra apaļus formas gabalus - gredzena sagataves -, kas tiek valcētas (jeb stieptas) līdz nepieciešamajam izmēram. Attiecīgi lielāka izmēra gredzens nereti ir arī plānāks par mazāka izmēra gredzenu.

Svarīgi, ka patiešām kvalitatīvi juveliera gatavoti gredzeni nedeformējas un tos var atjaunot - meistars tos var nopulēt un nospodrināt, piešķirot mirdzumu gluži kā jauniem.


Foto: Laura Skuja

PRECIZITĀTE

Izgatavojot gredzenus tieši Jums, meistars noņems precīzus Jūsu pirksta mērus - gredzens tiks izgatavots ar precizitāti, kāda nekad nebūs iespējama veikalā nopērkamam jau gatavam modelim, kuram pieejami tikai pusizmēri. Uz juveliera virpas, apvirpojot gredzena sagataves sānus, tam iespējams piešķirt līdz simtdaļām precīzu gredzena izmēru - tas ir bonuss, kas nav pieejams veikalā iegādātiem gredzeniem.


INDIVIDUALITĀTE

Izvēlieties tieši tādus gredzenus, kādi patīk Jums - saskaņotu komplektu vai divus atšķirīgus gredzenus. Varbūt vēlaties pieskaņot līgavas gredzenu saderināšanās gredzenam? Izmantojiet sev nozīmīgus simbolus, dārgakmeņus, iekšējo un ārējo gravējumu - gūstiet iedvesmu juvelierveikalā, Pinterest vai izsapņojiet savus, unikālos gredzenus - iespējām tiešam nav robežu!


MEISTARA ROKU PIESKĀRIENS

Mūsu gatavoto gredzenu unikalitāti rada meistara pieskāriens - tas nav digitāls, monotons mašīnas darbs, bet gan meistara roku pieskāriens ikvienā no neskaitāmajiem darba posmiem, kas tiek paveikti, veidojot gredzenu.

Klienti mums nereti saka, ka mūsu gatavotās rotas ir tīkamas ne tikai acīm, bet tās ir arī patīkami paņemt rokās un valkāt!

Mēs zinām, ka tas ir pateicoties mūsu meistaru redzējumam uz daudzām lietām, kurām mēs nepieejam ar matemātisku precizitāti, bet gan paļaujamies uz savām izjūtām - un tieši tas piešķir rotām unikalitāti!

Foto: Evgeniya

MEISTARA DOTA MŪŽA GARANTIJA

Ikviena mūsu izgatavotā rotaslieta saņem mūža garantiju, vēl vairāk - tas ir meistara dots godavārds, kas apliecina, ka viņš uzņemas atbildību par paveikto darbu.

Mēs zinām, ka mūsu gatavotās rotas Jūs valkāsiet diendienā mūža garumā un varēsiet nodot mantojumā saviem bērniem un mazbērniem!

Turklāt aicinām atnest savas rotas uz pirmo bezmaksas apkopi (mazgāšanu, pulēšanu) pirmā gada laikā pēc tā iegādes!

INDIVIDUĀLA ATTIEKSME PRET KATRU KLIENTU

Ikviens gredzens ir individuāls darbs konkrētam pasūtītājam - pat, ja izveidosim otru tādu pašu, atšķirsies valkātāja izmērs, gredzena biezums vai platums, izmantotie dārgakmeņi, gravējumi un neskaitāmas citas detaļas. Šie un daudzi citi mainīgie parametri ietekmē ikvienas rotas cenu - mēs strādājam mūsu klientiem, un mūsu galvenais uzdevums ir īstenot viņu vēlmes, un ikvienam klientam piedāvāsim tieši viņam piemērotu variantu viņa budžetā.


Foto: Inese Kalnozola

ILGTSPĒJĪBA


Izmantojiet savas dzimtas novecojušās rotaslietas vai zelta lūžņus un dārgakmeņus un dodiet tām otro dzīvi, pārveidojot tos gredzenos vai citās rotās.

Uzticiet mums savas rotaslietas, saņemiet mūža garantiju un iespēju atjaunot, uzlabot vai papildināt Jūsu rotaslietas dzīves laikā!


Kāzu sezona tuvojas, tāpēc jau laikus rezervējiet savu tikšanās laiku ar juvelieri, lai pārrunātu vēlmes, iespējas un labākos risinājumus ceļā uz Jūsu sapņu gredzeniem!
502 views0 comments
bottom of page