top of page

6 jautājumi, uz kuriem atbildēt, pirms izvēlēties laulību gredzenus!

Updated: Mar 10

Laulību gredzena izvēle ir svarīgs lēmums, jo tas ir jūsu mīlestības un apņemšanās simbols, ko jūs nēsāsiet katru dienu. Lūk, daži no svarīgākajiem kritērijiem, kas jāņem vērā, izvēloties laulības gredzenus:


1. Kāds ir to stils?

Laulību gredzeniem jāatspoguļo jūsu personīgais stils un vēlmes. Pastāv plašs stilu klāsts, no kuriem izvēlēties, tostarp klasiskais, vintage, modernais un dažādi unikāli dizaini. Padomājiet, kādu stilu parasti izvēlaties un kas vislabāk izskatīsies kopā ar saderināšanās gredzenu.


Uzziniet vairāk un iedvesmojieties šeit!

Attēlā: laulību gredzeni ar karbonu

2. No kāda materiāla gredzeni izgatavoti?

Laulību gredzeni ir pieejami no dažādiem materiāliem, tostarp zelta, platīna, sudraba un citiem metāliem. Jūsu izvēlētais materiāls ietekmēs gredzena cenu, izturību un izskatu. Izvēloties materiālu, ņemiet vērā savu dzīvesveidu un ikdienas aktivitātes, jo daži metāli ir izturīgāki pret skrāpējumiem nekā citi.


Lasiet vairāk par dārgmetāliem šeit!

Attēlā: neparasti baltā zelta gredzeni

3. Vai gredzens būs ērts, valkājot to diendienā?

Jūs nēsāsiet savu laulības gredzenus katru dienu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties gredzenu, kas ir ērts un tas ir patīkams un komfortabls, atrodoties pirkstā. Veicot izvēli, ņemiet vērā gredzena platumu un gredzena formu, kā arī apsveriet comfort fit gredzena iekšpusē.


Uzziniet vairāk par comfot fit un citiem juvelieru klnifiem, lai padarītu gredzenu īpaši ērtu, šeit!

Attēlā: klasisks vīriešu laulību gredzens

4. Kāds ir Jūsu budžets?

Laulību gredzenu cenas var svārstīties no dažiem simtiem līdz tūkstošiem eiro. Izvēloties gredzenu, apsveriet savu budžetu un noteikti neaizmirstiet par papildu izmaksām par gravējumu vai dārgakmeņu iestrādi.


Apskatiet dažādas gredzenu iespējas tieši Jūsu budžetam!

Attēlā: neparastas formas gredzeni ar briljantu rotājumu līgavas gredzenā

5. Vai vēlaties saskaņotu gredzenu ar otru pusīti?

Daži pāri izvēlas iegādāties vienādus laulības gredzenus, bet citi dod priekšroku izvēlēties gredzenus, kas papildina viens otru, bet nav identiski. Aprunājieties ar otru pusīti, lai nonāktu pie kopīga lēmuma.


Par to, kāpēc gredzeniem nav jābūt vienādiem, lasiet šeit!


Attēlā: viņam - latviešu zīmes, viņai - briljantu josla

6. Cik ilgmūžīgi būs Jūsu gredzeni?

Jūsu laulības gredzeni ir paredzēti valkāšanai mūža garumā, tāpēc ir svarīgi izvēlēties gredzenus, kas ir izturīgi un ir piemēroti ikdienas valkāšanai.


Ieskatieties juveliera darbnīcā un uzziniet, kā top tādi gredzeni, kas kalpo visu mūžu un vēl ilgāk!


Attēlā: gredzeni ar reljefu tekstūru

Svarīgākie kritēriji, izvēloties laulības gredzenus, ir Jūsu personīgais stils, gredzena ērtums un piemērotība Jūsu dzīvesstilam un īpaša pievienotā vērtība, ko iespējams saņemt tikai, pasūtot gredzenus pie meistara - tās ir rūpes par ikvienu klientu!


Atvēliet laiku un rūpīgi apsveriet šos faktorus, lai izvēlētos gredzenus, kas būs ideāls jūsu mīlestības un uzticības simbols gadiem ilgi!Kāzu sezona tuvojas, tāpēc jau laikus rezervējiet savu tikšanās laiku ar juvelieri, lai pārrunātu vēlmes, iespējas un labākos risinājumus ceļā uz Jūsu sapņu gredzeniem!1,566 views0 comments
bottom of page