top of page

Kā mēs strādājam

„Mūsu aicinājums ir kopā ar Jums radīt rotu, kas stāstīs stāstu par Jūsu nākotnes sapņiem un emocijām un kuru varēsiet nodot mantojumā nākamajām paaudzēm.”

dimanti ak.png

Kā mēs radām gredzenus

hand.png

Roku darbs

Ikviens gredzens ir kvalitatīvs roku darbs. Jūsu gredzens ir gatavots tieši Jums, ņemot vērā individuālās vēlmes, un otrs tieši tāds gredzens nebūs sastopams.

gredzens.png

Tehnoloģija

Gadu gaitā esam modernizējuši pieeju un rūpīgi noslīpējuši katru gredzenu izgatavošanas posmu un niansi, lai sasniegtu augstāko kvalitāti.

heart.png

Mīlestība

Jūsu gredzens ir Jūsu mīlestības apliecinājums. Varat būt drošs, ka mēs mīlam to, ko mēs darām, un, izgatavojot gredzenus, mēs tajos ieliekam tikai pozitīvas emocijas.

dimanti ak.png

Kvalitāte

laulību gredzens ar ozollapām.jpg

Augstas kvalitātes dārgmetāls

Darinām rotaslietas tikai no augstas kvalitātes dārgmetāliem un nepieļaujam kompromisus — mēs garantējam, ka gredzens kalpos vismaz cilvēka mūžu.

sadarināšanas gredzens

Augstas kvalitātes dārgakmeņi

Mēs rūpīgi izvēlamies katru dārgakmeni, kuru izmantojam rotās. Ikviens dārgakmens ir sertificēts un atbilst augstākajām kvalitātes prasībām.

laulību gredzens ar akmentiņiem.jpeg

Nevainojama

saderība

Ikviens Jūsu gredzenā iestrādātais dārgakmens ir rūpīgi piemeklēts, lai nevainojami saskanētu ar izmantoto dārgmetālu un gredzena modeli, nodrošinot drošu to savienību.

gudrie stiprinājumi

Gudrie dārgakmeņu stiprinājumi

Mēs stiprinām dārgakmeņus ar dažādiem paņēmieniem, lai varētu garantēt, ka tie neķersies apģērbā un netraucēs, gredzenu nēsājot diendienā.

Laulību gredzeni juveliera darbs

Ērts

pielāgojums

Mēs zinām, ka gredzenam ir jābūt ne vien skaistam, bet arī ērtam. Izvēlieties Comfort fit gredzenu, lai sajustu, cik ērts var būt gredzens. Patiesībā ir pat gluži otrādi — Comfort fit gredzens pirkstā nemaz nebūs jūtams!

Gredzeni visām gaumēm.jpg

Prasmes un zināšanas

Mēs apvienojam vecmeistaru zināšanas ar mūsdienu tehnoloģijām, lai radītu augstākās kvalitātes gredzenus, kuri veidos vairāku paaudžu mīlestības stāstu.  

logo-300x207.png

Sazinieties ar mums! Labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

bottom of page