top of page

Mūsu veidoto gredzenu kvalitāte

„Augsta dārgmetālu, dārgakmeņu un darba kvalitāte ir mūsu prioritātes. Mēs rūpīgi veicam katru gredzena izgatavošanas posmu, izmantojot vecmeistaru zināšanas un mūsdienīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu gredzena ilgmūžību.”

laulību gredzens ar ozollapām.jpg

Augstas kvalitātes dārgmetāls

Darinām rotaslietas tikai no augstas kvalitātes dārgmetāliem un nepieļaujam kompromisus — mēs garantējam, ka gredzens kalpos vismaz cilvēka mūžu.

sadarināšanas gredzens

Augstas kvalitātes dārgakmeņi

Mēs rūpīgi izvēlamies katru dārgakmeni, kuru izmantojam rotās. Ikviens dārgakmens ir sertificēts un atbilst augstākajām kvalitātes prasībām.

laulību gredzens ar akmentiņiem.jpeg

Nevainojama

saderība

Ikviens Jūsu gredzenā iestrādātais dārgakmens ir rūpīgi piemeklēts, lai nevainojami saskanētu ar izmantoto dārgmetālu un gredzena modeli, nodrošinot drošu to savienību.

pasūtīt gredzenu ar dimantu.jpg

Rodija

pārklājums

Saderināšanās gredzenus piedāvājam pārklāt ar rodiju, kas padara gredzenus spīdīgākus un veido aizsargslāni.

gudrie stiprinājumi

Gudrie dārgakmeņu stiprinājumi

Mēs stiprinām dārgakmeņus ar dažādiem paņēmieniem, lai varētu garantēt, ka tie neķersies apģērbā un netraucēs, gredzenu nēsājot diendienā.

Laulību gredzeni juveliera darbs

Comfort Fit

gredzeni

Mēs zinām, ka gredzenam ir jābūt ne vien skaistam, bet arī ērtam. Izvēlieties Comfort fit gredzenu, lai sajustu, cik ērts var būt gredzens. Patiesībā ir pat gluži otrādi —  Comfort fit gredzens pirkstā nemaz nebūs jūtams!

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums! Labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

bottom of page