top of page

Karbons

Karbons jeb oglekļa šķiedra ir augsti izturīgs materiāls, kurā vairāki tūkstoši oglekļa šķiedru veido vienu pavedienu. Šie pavedieni veido materiālu, kam piemīt augsta stingrība, augsta temperatūras izturība, un turklāt tas ir ļoti viegls. Sākotnēji karbonu izstrādāja aviācijas vajadzībām, un esam pieraduši, ka to izmanto arī autobūvē. Un kāpēc gan arī ne juvelierizstrādājumos?

Karbona melnā krāsa skaisti kontrastē ar dārgmetālu –  zeltu vai sudrabu –  un piesaista uzmanību. Tā neapšaubāmi ir drosmīga izvēle, kuru iecienījuši stirprā dzimuma pārstāvji, tomēr lieliski piestāvēs arī par sevi pārliecinātai sievietei.

Izgatavojot gredzenu ar karbonu, par pamatu tiek ņemts dārgmetāls, kam virsū uztin karbona šķiedru. Karbona šķiedra parasti ir nedaudz matēta un ar nojaušamu faktūru — tas atkarīgs no apstrādes. To mēdz salīdzināt ar tēraudu, bet karbons ir daudz vieglākas — svara ziņā līdzinās kokam.

Karbona gredzeni ir vieni no vieglākajiem pašlaik pieejamajiem gredzeniem juvelierizstrādājumu tirgū. Tie ir neparasti viegli, tomēr arī neticami izturīgi — gredzens spējot izturēt uz tā balstītu pieauguša vīrieša masu. gredzens tā valkātājam var radīt sajūtu, ka pirkstā nav ĪSTS gredzens. Tomēr, no otras puses, tieši šis var būt izšķirošais punkts, izvēloties rotaslietu, ko valkāt ikdienā — gredzens uz pirksta būs gandrīz nejūtams.

Mēdz teikt, ka īstam laulības gredzenam ir jābūt darinātam tikai no zelta un gludam. Mēs apgalvojam, ka īstam laulības gredzenam ir jābūt tieši tādam, kāds patīk Jums. Izgatavotam no zelta vai sudraba, un, iespējams, tieši netradicionāla izvēle būs piemērotākā Jums.

dimanti ak.png

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums! Aplūkojiet mūsu veikumu! Lasiet mūsu klientu stāstus!

bottom of page