Kā veidojas gredzenu cena

Laulības un saderināšanās gredzenu cenu veido dārgmetāla, dārgakmeņu un

meistara darba izmaksas.

rinkis.png

Dārgmetāls

Mēs strādājam tikai ar augstas kvalitātes dārgmetālu. Mēs iepērkam augstākās kvalitātes tīrā zelta stieņus, kam mēs pievienojam augstas kvalitātes metālu maisījumu, lai nodrošinātu izturību un veidotu tā balto, sārto vai dzelteno krāsu. Jūsu gredzena dārgmetāla izmaksas būs atkarīgas no tā, kādu dārgmetālu izvēlaties un cik plats, smags un liels būs gredzens.

gredzens.png

Dārgakmeņi

Dārgakmeņu cenas ir ļoti atšķirīgas, un tās var būtiski sadārdzināt gredzenu. Jo lielākus dārgakmeņus (piemēram, briljantus) izvēlaties, jo tie ir vērtīgāki un to cena būs augstāka. Mēs iepērkam dārgakmeņus no sertificētiem dārgakmeņu tirgotājiem Antverpenē, Beļģijā, kas ir uzskatāma par Eiropas briljantu galvaspilsētu, kā arī no citiem sertificētiem tirgotājiem.

Vairāk par dārgakmeņiem.

hand.png

Darbs

Jo gredzens ir sarežģītāks, jo vairāk darba ir jāiegulda tā izgatavošanā, jo augstākas būs darba izmaksas. Mūsu speciālisti ir ieguldījuši neskaitāmas darba stundas, lai apgūtu prasmi precīzi veikt vissīkāko gravējumu, locījumu u. c. Tāpat katra gredzena izgatavošana sastāv no vairāk nekā piecpadsmit darba posmiem. Uzziniet vairāk par to, kā mūsu meistari īsteno klientu ieceres, sadaļā „Darbnīca”.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums! Aplūkojiet mūsu veikumu! Lasiet mūsu klientu stāstus!