top of page

Kā pasūtīt gredzenu?

Varat pasūtīt gredzenu gan tiešsaistē, gan klātienē mūsu darbnīcā.

logo-300x207.png

Kā pasūtīt gredzenu mūsu darbnīcā?

konsultacija.png

1. Piesakieties konsultācijai

Piesakieties bezmaksas konsultācijai mūsu darbnīcā Rīgā, E. Smiļģa ielā 2a! Tā būs lieliska iespēja klātienē apskatīt dažādu stilu gredzenus un tikties ar speciālistu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par niansēm.

konsultacija.png

2. Konsultācija

Konsultācijas gaitā Jūs varēsiet izstāstīt meistaram savu ideju un vēlmes. Jūs varēsiet klātienē apskatīt dažādus gredzenus, pielaikot tos, lai redzētu, kā tie izskatās, kā Jūs jūtaties ar tiem. Konsultācijas laikā tiks izmērīti Jūsu pirksti. Jūs vienosieties par budžetu, dārgakmeņiem, dārgmetāliem u. c. Iesakām paņemt līdzi to gredzenu fotogrāfijas, kuri Jums patīk, lai parādītu tās meistaram.

Dažreiz konsultācijas laikā klientu vēlmes un mērķi mainās, pēc precīzākas dārgmetālu, dārgakmeņu un gredzenu formu un iespēju izzināšanas.

rinkis.png

3. Gredzenu izgatavošana

Pēc vienošanās par gredzena modeli meistars uzsāks gredzena izgatavošanu. Tā ilgs vidēji 2–6 nedēļas atkarībā no gredzena sarežģītības un citām niansēm. Lai nodrošinātu augstu kvalitāti, gredzena izgatavošana sastāv no vairāk nekā piecpadsmit darba posmiem.

hand.png

4. Gredzenu saņemšana

Jūs saņemsiet gredzenu vai gredzenus, skaisti nopulētus un iesaiņotus melnā, elegantā samta kastītē kopā ar garantijas sertifikātu, kas apliecina dārgmetālu un dārgakmeņu kvalitāti, kā arī informāciju un ieteikumus par gredzenu kopšanu.

dimanti ak.png

Kā pasūtīt gredzenu tiešsaistē?

komputers.png

1. Piesakieties konsultācijai

Piesakieties ērtai bezmaksas konsultācijai tiešsaistē: „Skype”, „WhatsApp” vai „Zoom”! Pēc pieteikuma aizpildīšanas Jūs e-pastā saņemsiet apstiprinājumu par izvēlēto datumu un laiku.

konsultacija.png

2. Konsultācija

Konsultācijas gaitā Jūs varēsiet izstāstīt meistaram savu ideju un vēlmes, kā arī vienosieties par budžetu, dārgakmeņiem, dārgmetāliem u. c. Iesakām sagatavot to gredzenu fotogrāfijas, kuri Jums ir iepatikušies, lai parādītu tās meistaram. Dažreiz konsultācijas laikā klientu vēlmes un mērķi mainās, pēc precīzākas dārgmetālu, dārgakmeņu un gredzenu formu un iespēju izzināšanas.
Meistars Jums sniegs norādes, kā ir jānomēra pirksts.

meklesana.png

3. Gredzenu pielaikošana un novērtēšana

Pirms meistars veiks gredzena izgatavošanas noslēdzošo posmu, Jums būs iespēja pielaikot gredzenu. To varēsiet veikt klātienē — mūsu darbnīcā, vai arī saņemt mērgredzenu kā sūtījumu uz savu adresi. Jūs varēsiet veikt korekcijas, ja konstatēsiet, ka gredzens ir par lielu vai mazu. Jūs nosūtīsiet mums foto ar gredzenu pirkstā. Ja saderināšanās gredzens ir dāvana, arī pēc tā saņemšanas mēs varēsim veikt gredzena lieluma korekcijas.

hand.png

4. Gredzenu saņemšana

Jūs saņemsiet gredzenu vai gredzenus, skaisti nopulētus un iesaiņotus melnā, elegantā samta kastītē, kopā ar garantijas sertifikātu, kas apliecina dārgmetālu un dārgakmeņu kvalitāti, kā arī informāciju un ieteikumus par gredzenu kopšanu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums! Labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

bottom of page