top of page

Dārgakmeņi

„Dārgakmeņi un pusdārgakmeņi piešķir gredzeniem raksturu, stāsta to stāstu un atspoguļo Jūsu fantāzijas lidojumu.”

Diamonds

Dimants

Dimanti ir senāki, nekā dzīvība uz zemes — lielākā daļa no tiem radusies pirms 1 vai pat 3 miljardiem gadu, bet jaunākais no atrastajiem dimantiem ir „tikai” 100 miljonus gadu vecs. Tātad tie ir vecāki par dinozauriem un pilnīgi noteikti ir senākā lieta, ko jebkad būsiet turējis rokās!

granats.jpg

Pusdārgakmens granāts

Granāts ir tumši sarkans skaistulis,

kura piesātinātais tonis dažkārt līdzinās asins krāsai. Jau kopš seniem laikiem ļaudis ticēja, ka ugunīgās krāsas dēļ granāts spēj palielināt enerģiju, kā arī palīdz sarežģītās dzīves situācijās.

smargada.png

Smaragds

Dimanti, safīri, rubīni un smaragdi ir pasaulē dārgākie dārgakmeņi. Dārgākā smaragdu kaklarota piederējusi Elizabetei Teilorei — smaragda piekars vien izsolē pārdots par 6,5 miljoniem ASV dolāru jeb 280 000 ASV dolāru

par karātu.

Diamonds

Briljants

Briljanti vienmēr ir bijusi nevainojama izvēle rotaslietām — tiem ir lieliska izturība un brīnišķīgs mirdzums. Briljants ir slīpēts dimants. Pārsvarā visās rotaslietās tiek izmantoti slīpēti dimanti, tātad briljanti. To krāsas var būt ļoti dažādas, sākot no tradicionālās baltās līdz pat brūnai, dzeltenai un melnai.

topazs.png

Pusdārgakmens topāzs

Topāzs ir pusdārgakmens, kas dabā visbiežāk sastopams bezkrāsains, bet dažādu piejaukumu (dzelzs, titāna, hroma) dēļ tā krāsa var būt brūna, dzeltena, oranža, sarkana, rozā un, protams, zila.

Ametists.jpg

Ametists

Izvēloties rotas ar dārgakmeņiem, dimanti ir klasiska izvēle, tomēr

starp pasaulē sastopamajiem

dārgakmeņiem nevar atstāt

neievērotus arī krāsainos akmeņus. Dabas radītās krāsas ir nepārspējamas un nevainojamas.

dargakmeni.png

Moisanīts

Arvien biežāk gadās dzirdēt par moisanīta saderināšanās gredzeniem. Moisanīts ir mākslīgi audzēts akmens, kas pašlaik tiek uzskatīts par teicamāko dimantu atdarinātāju. Tā izstrādātāji apgalvo, ka tas ir arī spožāks par dimantu un, pareizi noslīpēts, lauž gaismu, radot varavīksnes efektu.

melanis oniks.png

Melnais onikss

Melnais onikss ir nevainojama izvēle elegantām, tomēr pamanāmām rotaslietām. Melnās krāsas dēļ tas ir gluži kā mazā melnā vakarkleita — piemērots visiem apģērbiem un dzīves gadījumiem!

dimanti ak.png

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums! Aplūkojiet mūsu veikumu! Lasiet mūsu klientu stāstus!

bottom of page