top of page

Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem klientu jautājumiem. Ja tomēr atbildi uz meklēto jautājumu šeit neatrodat, droši sazinieties ar mums!

Cik maksā gredzeni?

Klasiski laulību gredzeni var maksāt, sākot no apmēram 750 eiro par gredzenu pāri līdz 1500 eiro - atkarībā no izmantotā zelta daudzuma, gredzenu platuma un to izmēra. Ikviens mūsu veidotais gredzens vai to pāris tiek veidots klientam, tāpēc nebūs divu pilnīgi vienādu gredzenu, un arī to cena var būt atšķirīga.

Vai jums ir gatavi gredzeni uz vietas?

Mūsu darbnīcā iespējams apskatīt un pielaikot dažādus gredzenu modeļus, tomēr tie nav paredzēti iegādei. 


Cik ilgu laiku aizņem gredzenu izgatavošana?

Lai gan klasiskus laulību gredzenus ir iespējams izgatavot īsā laikā, tomēr aicinām pret šo uzdevumu izturēties atbildīgi, un laulību gredzenus pasūtīt vismaz mēnesi pirms lielā notikuma. Gredzenu izgatavošanas termiņš vidēji ir
4-6 nedēļas.


Vai varu izmantot savus materiālus?

Jā, protams - varam izmantot nevajadzīgas, salūzušas zeltlietas, lai piešķirtu tām otro dzīvi, kā arī izmantot Jūsu dzimtas vērtslietas, lai turpinātu to stāstu. 

Kādus materiālus jūs izmantojat?

Strādājam ar 585 un 750 proves zeltu, platīnu, retāk - ar sudrabu. Ikvienam juvelierizstrādājumam ir Latvijas Proves biroja zīmogs un atzinums. Visiem mūsu darbnīcā izmantotajiem dārgakmeņiem ir to autentiskuma atzinums. 

Vai rotām ir garantija?

Jā, ikvienai mūsu gatavotajai rotai ir meistara dota mūža garantija - garantējam, ka rota Jums teicami kalpos vismaz cilvēka mūža garumā un varēsiet to nodot mantojumā saviem bērniem. 

Papildus piedāvājam pirmo bezmaksas apkopi gada laikā pēc rotaslietas iegādes. 
 

Vai iespējams veikt pasūtījumu, atrodoties ārpus Latvijas?

Jā, protams! Iesakām rezervēt laiku bezmaksas konsultācijai, kuras laikā izstāstīsim visas detaļas.

bottom of page