top of page

​Pasūtiet saderināšanās gredzenu un saņemiet personalizētu gravējumu dāvanā!

Akcija spēkā līdz 10. decembrim.

Tuvojas skaistais Ziemassvētku laiks, kad sanāksim kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem, lai atzīmētu svētkus ģimenes lokā. Iespējams, tieši šie svētki ir kā radīti, lai, apliecinot savas jūtas otrai pusītei, lūgtu viņas roku.

Kāpēc bildināt Ziemassvētkos ir tik īpaši?

Svētku sajūta un laiks, kas pavadīts mājās ar tuviniekiem, un tradīcija dāvināt dāvanas – visi šie faktori spēlē būtisku lomu, izvēloties piemērotāko laiku tik svarīgajam bildinājumam. Ziemassvētki visbiežāk tiek svinēti ģimenes lokā, tādēļ izvēlies piemērotāko brīdi bildinājumam – atrodot privātu mirkli tikai jums diviem un vēlāk pārējiem ģimenes locekļiem pavēstot priecīgo vēsti, vai bildinot mīļoto ģimenes klātbūtnē pie Ziemassvētku eglītes.

pexels-dejan-krstevski-1726252_edited_ed
Bildinājums svētkos
pexels-kayla-robson-5532233.jpg

Kā izvēlēties īsto gredzenu?

Varbūt Tava mīļotā jau ir devusi kādu mājienu, kādu gredzenu viņa vēlētos vai kādas rotas ir viņas gaumē? Ja nē, pārskati viņas rotu kastīti un jau esošos gredzenus, ja tādi ir. Rotas spēs pateikt priekšā, kāda dizaina un stila gredzeniem viņa dod priekšroku. Iespējams, Jums pašam ir kāda unikāla ideja, ko īstenot, un gredzenā iemūžināt kādu īpašu datumu, vārdus vai simbolu?

Īstais gredzens

Gredzena izvēle atbilstoši budžetam

Saderināšanās gredzena cenu nosaka gredzena izmērs, izmantotie materiāli un to daudzums. Lai gredzenu būtu ērti nēsāt ikdienā, sarunā ar mums piedāvāsim atbilstošāko no risinājumiem, lai kopā izveidotu gredzenu, kam "nē" būs pateikt neiespējami!

bulbul-ahmed-HWuRRF9c9Ns-unsplash_edited
Budžets

Klasiski saderināšanās gredzenu piemēri

Klasiski saderināšanās gredzeni ar centrālo briljantu

Trinity gredzeni ar trīs briljantiem

Klasiski saderināšanās gredzeni ar centrālo akmeni un briljantiem visapkārt

Klasiski saderināšanās gredzeni ar centrālo akmeni un halo

Klasiski saderināšanās gredzeni ar dažādu krāsu dārgakmeņiem

Gredzenu piemēri

Pasūtījuma veikšana

Lai veiktu pasūtījumu, aicinām pieteikties bezmaksas konsultācijai klātienē vai attālināti sazvanoties Jums ērtā laikā! Sarunas ietvaros izrunāsim vēlamo dizainu, materiālu un dārgakmeņu izvēli, lai gredzens būtu tieši tāds, kādu Jūs esat iztēlojušies!

Pasūtījuma veikšana
bottom of page